Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Bruzdownice Bosch

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Produkty Bosch ułatwiają funkcjonowanie w domu, a także podczas prac w przemyśle. W pracach budowlanych również powszechnie stosuje się maszyny z logo Bosch. Bruzdownica to jedno z elektronarzędzi stosowanych w profesjonalnym budownictwie. Wykorzystywana jest do wykonywania otworów w różnych materiałach budowlanych. Sprawdzaj się podczas obróbki betonu, cegieł, kamieni naturalnych czy prefabrykatów z betonu komórkowego. Z pomocą bruzdownicy Bosch można tworzyć równe szczeliny o określonej głębokości oraz szerokości. 

Elementem tnącym narzędzia są dwie tarcze najczęściej diamentowe. Możliwa jest regulacja ich rozstawu i wykonywanie odwiertów o konkretnej szerokości. Bruzdownica Bosch przydatna będzie przede wszystkim przy pracach remontowych i wykończeniowych. Wykonywane przez nie otwory wykorzystywane są do układania między innymi akcesoriów instalacyjnych. Dobra bruzdownica Bosch sprawdzi się podczas układania sieci elektrycznej, grzewczej czy tworzenia dodatkowego zbrojenia.  

Także w kamieniarstwie wykorzystuje się te akcesoria Bosch. Bruzdownica ułatwi wykonanie szczelin ozdobnych w płytach kamiennych lub stworzy system do montażu elementu. Specjaliści wyrażają głównie pochlebne opinie o bruzdownicach Bosch. Cenione są za trwałość i funkcjonalność, a także łatwą obsługę. 

Bruzdownica Bosch - jak dobrać odpowiednią? 

W tej grupie można znaleźć kilka produktów od Bosch. Bruzdownice różnią się od siebie już na pierwszy rzut oka. Rozróżniamy urządzenia tnące tarczami o średnicy 115 i 230 mm, dlatego można wybrać rozmiar do zakresu prowadzonych prac. Każda bruzdownica Bosch wyposażona jest w silnik o innej mocy. Do trudniejszych prac lepiej wybrać mocne urządzenie, ponieważ z jego pomocą szybciej można wykonać określone cięcia. Do wspólnych cech bruzdownic Bosch można zaliczyć między innymi duży zakres regulacji głębokości i szerokości otworów. Ponadto urządzenia wyposażone są w system odprowadzania odpadów, dzięki czemu miejsce pracy pozostanie czyste.