KALKULATOR  RAT

Dalmierze Bosch

W wielu dziedzinach przemysłu produkcyjnego i budownictwa stosowane są funkcjonalne urządzenia Bosch, a dalmierz jest jednym z nich. Sprzęt ma za zadanie wyznaczenie odległości pomiędzy nim a wybranym miejscem za pomocą strumienia lasera. Z reguły dalmierz laserowy Bosch wykorzystywany jest w budownictwie. Z jego pomocą można obliczyć powierzchnię pomieszczenia, dzieki czemu sprawnie obliczone będzie zapotrzebowanie materiałowe i ostateczna cena. Cyfrowy dalmierz laserowy Bosch sprawdza się także w przemyśle lub górnictwie. Urządzenia Bosch mogą obliczać odległości od kilkudziesięciu centymetrów do kilkuset metrów. Zachowują przy tym dokładność nawet do kilku milimetrów. Pozwala to wykorzystywać cyfrowy dalmierz laserowy Bosch przy najbardziej wymagających zadaniach. 

Cyfrowy dalmierz laserowy Bosch - jak wybrać?

W wielu firmach budowlanych do pomiarów orientacyjnych powierzchni wykorzystywana jest mobilna aplikacja. Dalmierz Bosch w tej sytuacji wydaje się zbędny. Jednak urządzenie broni się, jeśli weźmiemy pod uwagę dokładność wykonywanych pomiarów, zasięg oraz opinie użytkowników. W zależności od modelu dalmierz laserowy Bosch pozwala na precyzyjne pomiary w odległości nawet do 250 metrów. Żadna aplikacja nie jest w stanie zagwarantować nawet namiastki tego osiągnięcia. W budownictwie i pracach na mniejszych powierzchniach wystarczy cyfrowy dalmierz laserowy Bosch o zasięgu do 30 metrów.


W zależności od potrzeb i skali skomplikowania wykonywanych prac można wybrać różną konstrukcję cyfrowego dalmierza laserowy Bosch. Opinie niezwykle wygodnych i funkcjonalnych mają urządzenia wyposażone w wyświetlacze LCD. Z ich pomocą można precyzyjnie skierować strumień lasera w wybrany punkt. Taki dalmierz laserowy Bosch sprawdza się przede wszystkim w mocno zabudowanym obszarze wewnątrz zakładów przemysłowych. Niestety cena dalmierza laserowego Bosch z wyświetlaczem może być wysoka. Część opcji nie zostanie wykorzystanych w standardowych warunkach. Dlatego w budownictwie sprawdza się lepiej cyfrowy dalmierz laserowy Bosch z czytelnym elektronicznym wyświetlaczem.

Produkty 11

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. GLM50-27 CG Dalmierz Bosch zielona wiązka
  W magazynie
 2. GLM40 Dalmierz Bosch
  W magazynie
 3. GLM50-27C Dalmierz laserowy Bosch
  W magazynie
 4. GLM50-25G Dalmierz laserowy Bosch
  W magazynie
 5. GLM50-22 Dalmierz laserowy Bosch
  W magazynie
 6. Dalmierz Bosch GLM100-25C
  W magazynie
 7. Dalmierz Bosch GLM150-27C
  W magazynie
 8. GLM50-27CG z akumulatorem Bosch
  W magazynie
 9. Dalmierz laserowy Bosch GLM 120 C Professional 0601072F00
  W magazynie
 10. Dalmierz laserowy GLM 50C Bosch 0601072C00
  Brak w magazynie
  Brak w magazynie
 11. Dalmierz laserowy Bosch PLR 50 C

  Wydłużony czas realizacji

Produkty 11

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka