Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Dalmierze Bosch

Produkty 11

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

W wielu dziedzinach przemysłu produkcyjnego i budownictwa stosowane są funkcjonalne urządzenia Bosch, a dalmierz jest jednym z nich. Sprzęt ma za zadanie wyznaczenie odległości pomiędzy nim a wybranym miejscem za pomocą strumienia lasera. Z reguły dalmierz laserowy Bosch wykorzystywany jest w budownictwie. Z jego pomocą można obliczyć powierzchnię pomieszczenia, dzieki czemu sprawnie obliczone będzie zapotrzebowanie materiałowe i ostateczna cena. Cyfrowy dalmierz laserowy Bosch sprawdza się także w przemyśle lub górnictwie. Urządzenia Bosch mogą obliczać odległości od kilkudziesięciu centymetrów do kilkuset metrów. Zachowują przy tym dokładność nawet do kilku milimetrów. Pozwala to wykorzystywać cyfrowy dalmierz laserowy Bosch przy najbardziej wymagających zadaniach. 

Cyfrowy dalmierz laserowy Bosch - jak wybrać?

W wielu firmach budowlanych do pomiarów orientacyjnych powierzchni wykorzystywana jest mobilna aplikacja. Dalmierz Bosch w tej sytuacji wydaje się zbędny. Jednak urządzenie broni się, jeśli weźmiemy pod uwagę dokładność wykonywanych pomiarów, zasięg oraz opinie użytkowników. W zależności od modelu dalmierz laserowy Bosch pozwala na precyzyjne pomiary w odległości nawet do 250 metrów. Żadna aplikacja nie jest w stanie zagwarantować nawet namiastki tego osiągnięcia. W budownictwie i pracach na mniejszych powierzchniach wystarczy cyfrowy dalmierz laserowy Bosch o zasięgu do 30 metrów.


W zależności od potrzeb i skali skomplikowania wykonywanych prac można wybrać różną konstrukcję cyfrowego dalmierza laserowy Bosch. Opinie niezwykle wygodnych i funkcjonalnych mają urządzenia wyposażone w wyświetlacze LCD. Z ich pomocą można precyzyjnie skierować strumień lasera w wybrany punkt. Taki dalmierz laserowy Bosch sprawdza się przede wszystkim w mocno zabudowanym obszarze wewnątrz zakładów przemysłowych. Niestety cena dalmierza laserowego Bosch z wyświetlaczem może być wysoka. Część opcji nie zostanie wykorzystanych w standardowych warunkach. Dlatego w budownictwie sprawdza się lepiej cyfrowy dalmierz laserowy Bosch z czytelnym elektronicznym wyświetlaczem.