Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Kamery termowizyjne Bosch

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Niemieckie przedsiębiorstwo Bosch zajmuje się dostarczaniem sprzętu do użytku domowego i dla przemysłu. W wielu dziedzinach budownictwa również stosuje się funkcjonalne sprzęty Bosch. Kamera termowizyjna to jedno z urządzeń, które umożliwiają wykonywanie precyzyjnych pomiarów. Sprzęt przetwarza detekcję promieniowania cieplnego na obraz. Za pomocą odpowiednich kolorów wyznacza miejsca, gdzie promieniowanie jest większe lub mniejsze. Obraz, który tworzy kamera termowizyjna Bosch, pozwoli wykonywać niezbędne prace naprawcze lub remontowe. Każde urządzenie składa się z czujnika podczerwieni z przejrzystym wyświetlaczem i ładowarki. Sprzęt można podłączyć do urządzenia mobilnego lub komputera i zapisać dane. Z łatwością obrazy można przetwarzać lub drukować w zależności od zapotrzebowania. 

Kamera termowizyjna Bosch - kiedy będzie potrzebna?

Obrazowanie ciepła emitowanego przez dany obiekt przydatne będzie przede wszystkim firmom budowlanym. Kamera termowizyjna Bosch powinna znaleźć się na wyposażeniu firm wykonujących instalacje CO i podgrzewanej podłogi. Wówczas prawidłowość działania wszystkich elementów rozpozna właśnie takie urządzenie Bosch. Kamera termowizyjna może być wykorzystywana również po zakończeniu prac związanych z instalacją. Po włączeniu sieci będzie można ocenić, czy ciepła woda przepływa równomiernie w każdej części sieci.

Kamera termowizyjna Bosch jest urządzeniem stosunkowo kosztownym i nie każda firma decyduje się na jej zakup. Dlatego osoby, które mają zamiar rozwinąć swoją działalność, mogą zainteresować się inwestycją w ten sprzęt. Kamera termowizyjna Bosch jest solidnym urządzeniem, dlatego można z jego wykorzystaniem świadczyć usługi pomiarowe. Powszechnie zlecają takie usługi kupcy domów, którzy chcą ocenić jakość izolacji obiektu. Kamera termowizyjna Bosch bywa wykorzystywana również w usługach związanych z branżą energetyczną. Badanie instalacji wytwarzającej energię pozwoli ocenić, czy sieć jest odpowiednio szczelna lub wymaga poprawy izolacji.