KALKULATOR  RAT

Klucze udarowe akumulatorowe Bosch

Produkty z logo Bosch powszechnie cenione są za najwyższą jakość i precyzję wykonania. Mogą być nieco droższe w zestawieniu z innymi, ale za taką cenę klient otrzymuje najwyższą jakość. Podobnie jest z kluczami elektrycznymi udarowymi Bosch. Urządzenia przeznaczone są do mechanicznego dokręcania i odkręcania głównie śrub daszkowych. Klucz elektryczny Bosch sprawdzi się w warsztatach wulkanizacyjnych lub przy tworzeniu konstrukcji stalowych. Klucz udarowy akumulatorowy Bosch ma przewagę nad urządzeniami elektrycznymi i pneumatycznymi, ponieważ nie musi być stale podłączony do źródła zasilania. 

Klucz udarowy akumulatorowy Bosch to urządzenie, którego próżno szukać u konkurentów. Niewielu producentów jest w stanie wykonać na tyle silne akumulatory, żeby udało się zasilać nimi urządzenia dokręcające śruby. Tymczasem w ofercie Bosch jest kilka wariantów takich maszyn. Niektóre klucze elektryczne udarowe Bosch z akumulatorem mogą dokręcać z siłą do 250Nm. To pozwala wykorzystywać je przy najbardziej wymagających pracach. 

Klucz udarowy akumulatorowy Bosch potrzebny w przemyśle

W zakładach przemysłowych i produkcyjnych cenione są produkty wysokiej jakości. Dzięki zakupowi takich maszyn można sprawnie zrealizować określone zadania bez obaw o przerwy spowodowane awariami. Klucze elektryczne udarowe Bosch spełnią oczekiwania najtrudniejszych branży. Wykonywane są z nowoczesnych materiałów z najwyższą starannością. Podobnie do innych produktów Bosch klucz udarowy wyznacza kierunek dla pozostałych producentów. 

Poza trwałością każdy klucz udarowy akumulatorowy Bosch ceniony jest za intuicyjną obsługę. Wszystkie przyciski sterujące znajdują się w zasięgu dłoni i nie sprawiają dyskomfortu przy pracy. Każdy zaprojektowany przez inżynierów Bosch klucz udarowy elektryczny ma ergonomiczny uchwyt. To pozwala operatorowi łatwo utrzymać maszynę nawet wilgotnymi dłońmi. Co więcej, intensywna praca przez kilka godzin z użyciem klucza elektrycznego Bosch nie będzie powodowała odgnieceń dłoni.

Produkty 7

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. GDS 18V-1050 H Akumulatorowe klucze udarowe Bosch Professional

  Wydłużony czas realizacji
 2. GDS 18V-300 Akumulatorowe klucze udarowe Bosch Professional
  W magazynie
 3. Zestaw GSR 18V-50 GDX 18V-200 2X4,0Ah L-BOXX + koszulka PROMO Professional Bosch

  Wydłużony czas realizacji
 4. Akumulatorowy klucz udarowy GDX 18V-200 C Professional Bosch
  W magazynie
 5. Szlifierka do betonu GBR 15 CA Bosch
  W magazynie
 6. Szlifierka do betonu GBR 15 CAG Bosch
  W magazynie
 7. Mieszarka GRW 18-2 E Bosch
  W magazynie

Produkty 7

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka