KALKULATOR  RAT

Podkaszarki Bosch

Zadbany i równo wykoszony trawnik to znakomita wizytówka każdego budynku. Warto dołożyć wszelkich starań, żeby żadne niesforne kępki trawy nie zaburzyły tego widoku. Podkaszarki Bosch należą do urządzeń, które znakomicie radzą sobie z usuwaniem trawy. Nie stanowią alternatywy dla kosiarek, ale jedynie ich uzupełnienie. Podkaszarka akumulatorowa Bosch jest wykorzystywana do pielęgnacji obrzeży trawników i krawędzi ścieżek. Można użyć jej również na trawnikach o bardzo nieregularnych kształtach lub dekoracyjnych. Podkaszarka Bosch sprawdza się wszędzie tam, gdzie wymagana jest precyzja cięcia, czyli wokół rabat kwiatowych czy młodych nasadów. W ofercie Bosch można znaleźć kilka typów tych urządzeń. Każda podkaszarka Bosch akumulatorowa może być wykorzystywana w innym miejscu i do odrębnego zakresu prac. 

Podkaszarka Bosch akumulatorowa - dlaczego warto po nią sięgnąć?

Prace pielęgnacyjne w obrębie trawnika często przeprowadzane są z dala od zabudowań. Podkaszarka elektryczna Bosch wyposażona w wydajny akumulator pozwala wykonywać je bez potrzeby rozwijania przewodów elektrycznych. Dzięki temu prace można przeprowadzać nawet w odległych częściach ogrodu. Podkaszarka Bosch akumulatorowa zda egzamin także w miejscach trudnodostępnych. Można używać jej do koszenia roślinności pomiędzy ogrodzeniem a żywopłotem, gdzie przewód zasilający byłby jedynie utrudnieniem. 

Wydajne i pojemne baterie to charakterystyczna cecha wszystkich elektronarzędzi Bosch. Podkaszarka akumulatorowa od tego producenta także może pochwalić się taką baterią. Dzięki niej można bez obaw przeprowadzać prace nawet przez kilka godzin. Sprawdza się to w przypadku bardzo rozległych trawników o nieregularnej strukturze. Podkaszarka akumulatorowa Bosch to też znakomite rozwiązanie, jeśli potrzebne będzie szybkie wykonanie cięć pielęgnacyjnych. Nie wymaga prowadzenia przewodów, czy skręcania konstrukcji. Wystarczy wyjąć ją z magazynu i szybko wykonać cięcie denerwującej kępki trawy. 

 

1 element

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
  1. ART35 Podkaszarka do trawy Bosch 600W ART 35

    Wydłużony czas realizacji

1 element

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka