KALKULATOR  RAT

Walizki Bosch

Akcesoria dla przemysłu to jedna z gałęzi działalności firmy Bosch. Dzięki dostarczaniu wysokiej jakości produktów i kompleksowemu zaspakajaniu potrzeb klientów firma należy do największych na rynku. W ofercie producenta znalazły się także walizki Bosch. Te konstrukcje przeznaczone są do przechowywania elektronarzędzi i akcesoriów do nich. Wewnątrz każde opakowanie zawiera przegrody ułożone w taki sposób, żeby pasowały do nich konkretne elektronarzędzia.

Walizka Bosch do szlifierki czy innego urządzenia, wykonana jest z trwałego tworzywa sztucznego. Materiał ten zapewni bezpieczeństwo przechowywanym wewnątrz urządzeniu. Maszyna nie ulegnie uszkodzeniu w czasie upadku, a dzięki przegrodom pozostanie na swoim miejscu. Walizki Bosch ułatwią utrzymanie porządku w warsztacie i przechowywanie maszyn wraz z potrzebnymi akcesoriami. 

Walizki Bosch wyposażone są także w wygodne uchwyty, które pozwolą łatwo zabrać sprzęt w wybrane miejsce. Docenią to przede wszystkim pracownicy serwisowi i działający w terenie. 

Walizki Bosch - oferta producenta

W tej grupie produktów znajdują się walizki Bosch dedykowane konkretnym urządzeniom. Popularnością cieszy się między innymi walizka do wkrętarki Bosch. Można przechowywać w niej wybrane modele urządzeń. Każdy pojemnik pomieści urządzenie oraz akumulator, a często także ładowarkę. W tej grupie znajdzie się także walizka na wiertarkę Bosch w wielu wymiarach. Podobne kształty i rozmiary ma walizka do młotowiertarki Bosch. Znajdzie się w niej nieco miejsca na kilka uniwersalnych wierteł czy dłut. 

Poza pojemnikami na elektronarzędzia wiercące sporą popularnością cieszy się walizka Bosch do szlifierki. Ta pomieści wybrane urządzenie oraz kilka wybranych tarczy do pracy. Walizka do szlifierki kątowej Bosch sprawdzi się także w domu lub garażu, gdzie można schować to uniwersalne narzędzie. Co ciekawe, klein Bosch walizka z narzędziami, czyli popularna seria zabawek dla małych konstruktorów to wierna kopia oryginalnych walizek dla przemysłu. 

Produkty 6

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Szuflada LS-Tray Bosch
  W magazynie
 2. Wkład L L-BOXX 136 Bosch
  W magazynie
 3. Walizka L-BOXX Mini Bosch

  Wydłużony czas realizacji
 4. Skrzynka LT-BOXX 170 Bosch

  Wydłużony czas realizacji
 5. L-BOXX 238 walizka Bosch
  W magazynie
 6. Walizka Bosch z tworzywa sztucznego do GWS/PWS

  Wydłużony czas realizacji

Produkty 6

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka