KALKULATOR  RAT

Wyrzynarki Bosch

Niemal w każdej dziedzinie przemysłu stosowane są urządzenia i maszyny z logo Bosch. Również wśród elektronarzędzi ręcznych można znaleźć wiele ciekawych propozycji od tego producenta. Jednym z nich są wyrzynarki Bosch. Maszyny wyposażone są w brzeszczot poruszający się w osi pionowej. Wykorzystywane są do cięcia drewna, tworzywa sztucznego, a także cienkiej blachy. Każda wyrzynarka Bosch ma bardzo uniwersalne zastosowanie. 

Wyrzynarka Bosch - jak wybrać odpowiednią?

W tej grupie produktów można znaleźć wyrzynarki Bosch w wielu wariantach. Podczas wyboru odpowiedniego narzędzia warto uwzględnić własne potrzeby i określić zakres działania. Do użytku w zakładach stolarskich czy manufakturze przydatna będzie każda wyrzynarka Bosch professional. To niebieska linia produktów o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych i przystosowanych do długotrwałej pracy. Wszystkie wyrzynarki Bosch z tej linii sprawdzą się w przemyśle. Do użytku amatorskiego można znaleźć w ofercie Bosch wyrzynarki w obudowach w kolorze zielonym. 

Wyrzynarki Bosch różnią się także kształtem i mocą. Można sięgnąć po maszyny wyposażone w wyjście do odprowadzania trocin. Inne ciekawe urządzenie w ofercie Bosch to wyrzynarka akumulatorowa. Taka konstrukcja nie wymaga przewodu zasilającego i pozwala na pracę w terenie oraz trudno dostępnych miejscach. Ponadto producent oferuje wyrzynarki Bosch o różnej mocy i ergonomii uchwytu, co pozwala na wygodną pracę. 

Bosch wyrzynarka używana - czy to ma sens?

Wysoka jakość narzędzi z tej kategorii i zastosowanie nowoczesnych materiałów do produkcji musi iść w parze z ceną. Jeśli majsterkowicza zainteresuje wyrzynarka Bosch, cena nowej maszyny może zniechęcić go do inwestycji. Dlatego pojawia się pokusa zakupu sprzętu używanego z drugiej ręki. Na portalach aukcyjnych, takich jak OLX, wyrzynarka Bosch jest popularnym przedmiotem. Choć nie ma gwarancji, w pracach w domu lub warsztacie nadal może być funkcjonalnym urządzeniem. Łatwo można zakupić także używane części do wyrzynarki Bosch. Dzięki temu osoby mające pojęcie o funkcjonowaniu urządzenia mogą same przeprowadzić prace naprawcze. 

Produkty 4

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. PST18LI Wyrzynarka Bosch - 0603011020
  W magazynie
 2. GST 18 V-LI B Wyrzynarka akumulatorowa Bosch Professional
  W magazynie
 3. Zestaw GSR10,8-2-Li + GST10,8V-Li 2x2,0Ah 15990G08 Bosch
  W magazynie
 4. Wyrzynarka GST 90 BE Bosch

  Wydłużony czas realizacji

Produkty 4

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka