Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Bruns

Przedsiębiorstwo Bruns jest niemieckim producentem sprzętu przeznaczonego do wyposażenia warsztatów, garaży i zakładów pracy. Powstało w 1986 roku w odpowiedzi na potrzeby optymalizacji miejsca pracy i utrzymania narzędzi w odpowiednim układzie oraz ładzie. Konstruktorzy z firmy Bruns zajęli się projektowaniem wieszaków i listew, które można dopasować do potrzeb dowolnego zakładu.

Obecnie zakład oferuje swoje innowacyjne produkty, które można znaleźć między innymi w katalogu produktów sklepu Industria24. Różne rozwiązania pozwalają utrzymać narzędzia w porządku. Zajmują one też znacznie mniej miejsca, na czym zyskuje przestrzeń użytkowa. Wysoka jakość i długotrwała gwarancja sprawiają, że narzędzia cieszą się pochlebnymi opiniami.

Zastosowanie narzędzi z katalogu Bruns

Z uwagi na bardzo dużą funkcjonalność produkty Bruns wykorzystywane są przede wszystkim w gospodarstwach domowych, gdzie zbierają dobre opinie. Wieszaki z katalogu firmowego mogą usprawnić korzystanie z garażu, piwnicy czy altany narzędziowej. 

Innowacyjne rozwiązania Bruns sprawdzają się także w obiektach przemysłowych i dużych fabrykach. Dzięki nim można tworzyć kompleksowe stanowiska przy maszynach produkcyjnych. Narzędzia mogą być na nich układane według konkretnego klucza. Pozwoli to operatorom na szybsze odnalezienie się w miejscu pracy i obsługę urządzenia. Warto śledzić promocje i przeceny w katalogu Bruns, co pozwoli na zakup dobrej jakości wieszaków w niższych cenach.

Produkty 3

na stronę
na stronę