Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Cromwell

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Początki firmy Cromwell sięgają 1970 roku, kiedy to w Leicester w Wielkiej Brytanii powstał pierwszy zakład produkcyjny. Dzięki ciągłemu rozwojowi i postępowi z jednego warsztatu udało się wprowadzić firmę do globalnej gospodarki. Dziś logo Cromwell to gwarancja wysokiej jakości i profesjonalizmu.

Cromwell obecnie zatrudnia prawie dwa tysiące pracowników, którzy zajmują się dystrybucją produktów na czterech kontynentach. Ogromna siatka punktów sprzedaży i serwisu oraz spory wybór produktów mocno przemawiają do klientów. Ułatwia to też naprawę sprzętu, który często podlega wieloletniej gwarancji producenta.

Asortyment narzędzi w katalogach Cromwell

Wszystkie produkty, każda branża, jeden dostawca. Takie hasło pcha firmę Cromwell w kierunku ciągłego rozwoju i poszukiwania rozwiązań dla przemysłu. Celem jest kompleksowe zaspokojenie potrzeb zakładów produkcyjnych i zaopatrywanie ekip serwisowych. Wystarczy spojrzeć na katalog z asortymentem Cromwell, żeby ocenić mnogość oferowanych produktów.

Cromwell dostarcza przede wszystkim narzędzia ręczne, narzędzia tnące i materiały ścierne. Spora część asortymentu to narzędzia pomiarowe, a także elementy złączne. Dobre opinie można usłyszeć także o sprzęcie BHP i narzędziach Cromwell wykorzystywanych w pracach spawalniczych.

Zastosowanie dla produktów Cromwell

Głównym celem, jaki stawiają przed sobą pracownicy Cromwell, jest zaopatrywanie przemysłu. To do fabryk, firm budowlanych i profesjonalnych producentów trafia większość sprzętu z katalogu firmy. Liczne promocje i wysoka jakość wyrobów sprawiają, że sięgają po nie także użytkownicy prywatni. Funkcjonalny sprzęt przydaje się podczas majsterkowania i prac naprawczych w domu.