Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

CST Berger

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Firma CST Berger jest światowym liderem w dziedzinie tworzenia narzędzi pomiarowych. Została stworzona z połączenia dwóch amerykańskich przedsiębiorstw, które powstały w 1871 roku (Berger Instruments) i w 1905 (Chicago Steel Tape). Nazwa utworzonej w 1994 roku kooperacji powstała z połączenia dotychczasowych nazw producentów.

Produkty CST Berger szybko zdobyły pochlebne opinie i uznanie w oczach użytkowników. Obecnie narzędzia pomiarowe tworzone przez tę firmę uznawane są za najnowocześniejsze na świecie. Wykorzystywana jest w nich technika laserowa i moduły informatyczne. Narzędzia CST Berger objęte są wieloletnią gwarancją. Liczne punkty dystrybucji i serwisu zajmują się także ewentualną naprawą pogwarancyjną sprzętu.

Katalog produktów CST Berger i zastosowanie

Narzędzia CST Berger to skomplikowane urządzenia, które wykorzystywane są do wykonywania pomiarów. Dzięki wprowadzeniu najnowocześniejszych rozwiązań i wieloletniemu doświadczeniu katalog produktów obejmuje tylko specjalistyczne narzędzia.

Najlepsze opinie zbierają nowoczesne lasery rotacyjne, które wykorzystywane są przede wszystkim w budownictwie. Mnogość funkcji i ułatwień daje ogromne możliwości nie tylko podczas pomiarów. Lasery i taśmy przydadzą się także podczas prac wykończeniowych. Ułatwią też pracę ekipom serwisowym i monterskim, a dzięki promocji na ten asortyment można nabyć taniej profesjonalny sprzęt. Ofertę katalogu wzbogacają dodatkowo lokalizatory i taśmy miernicze o sporych długościach. Te ostatnie przydadzą się także w pracach polowych czy ogrodnictwie.