Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Młotowiertarki Dewalt

Produkty 17

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Podczas remontu, budowy, naprawy, bardzo często musimy wywiercić w materiale otwór. Nierzadko zdarza się, że jest to niezwykle twardy materiał, taki jak, np. beton. W tym przypadku niezbędną może okazać się młotowiertarka Dewalt. Czym się ona charakteryzuje, jaka jest jej specyfikacja i zastosowanie? O tym właśnie w poniższym opisie. 

Młotowiertarka Dewalt – czym się cechuje?

Młotowiertarka Dewalt to elektronarzędzie w postaci młota obrotowo-udarowego, którym jesteśmy w stanie wiercić w każdym twardym materiale. Jest to niezbędne narzędzie na każdej budowie. Dlaczego warto jednak wybrać młotowiertarki Dewalt? Przede wszystkim ze względu na fakt, że jest to popularna, rozpoznawalna marka, której sprzęt produkowany jest najwyższej jakości materiałów. Jej sprzęt charakteryzuje się wysoką mocą bezszczotkowych silników i żółto-czarnym kolorem, dzięki któremu sprzęt jest widoczny nawet w pyle. Tak jak w każdym rodzaju elektronarzędzi, tak i w przypadku firmy Dewalt możemy wybierać różnego rodzaju młotowiertarki Dewalt, pod względem uchwytu, mocy i formy zasilania. Jest to amerykańska marka znana bardzo dobrze w Europie, z szerokim dostępem do części zamiennych i serwisów. 

Dewalt młotowiertarka, a jej rodzaje

Jak już wcześniej wspominaliśmy, Dewalt młotowiertarka posiada kilka rodzajów i modeli. Pierwsza z nich to młotowiertarka akumulatorowa Dewalt, która zasilana jest za pomocą akumulatorów. Dzięki niej operator może wywiercić otwór praktycznie wszędzie i nie ogranicza go w żaden sposób przewód. Jednymi z bardzo popularnych tego typu akcesoriów jest również młotowiertarka Dewalt 18v, ponieważ posiada ona optymalną moc i jest ona niezwykle uniwersalna. Należy jednak do sprzętów bardziej profesjonalnych, a częściej od niej wybierana jest mlotowiertarka Dewalt z uchwytem SDS Plus. Pozwala ona na wywiercenie otworu o średnicy od 4 do 26 milimetrów w betonie lub cegle. Niezależnie od modelu każda młotowiertarka Dewalt posiada ergonomiczną, pokrytą miękkim materiałem tylną rączkę, funkcje wyłączania udaru w zależności od materiału, w jakim się wierci i wiele, wiele innych przydatnych cech wpływających pozytywnie na komfort pracy. 

Cena i opinie na temat młotowiertarki Dewalt  

W Internecie opinie na temat młotowiertarki Dewalt są najczęściej bardzo dobre, ponieważ jest to sprzęt niezwykle przemyślany i trwały. Ich cena zaczyna się od 880 złotych za najprostszy model. Mimo że jest to tańszy rodzaj, opinie o tym produkcie są pozytywne, ponieważ jest on porządnie wykonany i posłuży zarówno profesjonaliście, jak i amatorowi. Wartym uwagi modelem jest również ten, którego cena przewyższa nieco ponad 1000 złotych, który dodatkowo został wyposażony w system uszczelniania, dzięki któremu pył nie dostanie się do wnętrza elektronarzędzia. Model SDS-Plus DeWalt D25144K należy do średniej półki cenowej, jednak posiada w swojej konstrukcji szczeliny wylotowe powietrza chroniące operatora przed pyłem. Jak widać, młotowiertarki Dewalt są warte swojej ceny i warto poznać je z bliska.