KALKULATOR  RAT

Kosy spalinowe Dolmar

Podczas prac ogrodniczych warto sięgnąć po kosy spalinowe Dolmar. Urządzenia te pochodzą od niemieckiego producenta, który specjalizuje się w ich projektowaniu i tworzeniu od prawie stu lat. Tak bogate doświadczenie pozwala stworzyć narzędzia kompleksowo odpowiadające na potrzeby użytkowników. Każda kosa spalinowa Dolmar wyposażona jest w mocny i wydajny silnik. Pozwala to uzyskiwać imponujące osiągi nawet w bardzo trudnym zalesionym terenie. Jednak, żeby kosa Dolmar była skuteczna, musi być wyposażona w odpowiednią tarczę.

W tej grupie znajduje się kilka wariantów kos, które mogą być wykorzystywane przy różnych pracach. Każda kosa spalinowa Dolmar jest bardzo konkurencyjna w swojej klasie. Mniejsze urządzenia uznawane są za najlżejsze przy jednoczesnym zachowaniu zadowalającej mocy. Z kolei większa kosa Dolmar z silnikiem o pojemności 45 cm³ i mocy 3,1 KM uznawana jest za jedną z najmocniejszych na rynku. Każdy z produktów cechuje się także bardzo łatwą obsługą oraz ergonomicznymi regulowanymi uchwytami. Dzięki temu praca z kosą spalinową Dolmar jest możliwie najmniej męcząca. 

W jakich sytuacjach sprawdzi się kosa spalinowa Dolmar?

Kosa spalinowa Dolmar w każdym wariancie jest narzędziem polecanym do najcięższych prac. Można stosować ją podczas karczowania lasów lub czyszczenia terenów pod budowę. Kosa Dolmar z odpowiednią tarczą zdaje egzamin przy wycinaniu roślin o zdrewniałych pędach do średnicy kilkunastu milimetrów. Sprawdza się podczas wykonywania prac przygotowawczych przed robotami budowlanymi lub adaptowaniu pół i łąk pod inne zagospodarowanie.

Spora moc i specjalistyczna konstrukcja sprawiają, że kosa spalinowa Dolmar z reguły wykorzystywana jest przez profesjonalistów. Po ten sprzęt sięgają pracownicy leśni lub firmy zajmujące się porządkowaniem terenów zielonych. Każda kosa Dolmar może znaleźć zastosowanie również wokół domu szczególnie podczas karczowania nieużytków. Wyposażona w odpowiednią głowicę przyda się do pielęgnacji trawników. 

Produkty 3

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
  1. 4-SUWOWA KOSA SPALINOWA   MS-4300.4U

    Wydłużony czas realizacji
  2. Spalinowa pilarka łańcuchowa PS6400HS-45 Dolmar

    Wydłużony czas realizacji
  3. Podkaszarka spalinowa MS20U Dolmar

    Wydłużony czas realizacji

Produkty 3

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka