Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Drabex

Historia firmy Drabex sięga roku 1974, kiedy jej właściciel rozpoczął działalność produkcyjną. Początkowo były to sprzęty gospodarstwa domowego, jednak po kilkunastu latach profil działalności nieco się zmienił. Pozostało bogate doświadczenie w pracy z aluminium oraz stalą. 

Firma Drabex jest całkowicie polskim producentem, prowadzonym nieprzerwanie przez jednego właściciela. Dobre opinie i coraz większa rozpoznawalność marki ułatwiają jej dalszy rozwój. Siedziba firmy znajduje się w Bydgoszczy, jednak przedstawicielstwo obejmuje cały kraj. Dzięki temu znacznie łatwiej jest uzyskać naprawy w ramach gwarancji czy serwisu narzędzi.

Gdzie znajdą zastosowanie wyroby z katalogu Drabex?

Aluminium jest materiałem, z którego produkowana jest większość towarów z katalogu Drabex. Opinie dotyczące ich wykonania pochodzą od tysięcy użytkowników prywatnych i przedsiębiorców. Dbałość o detale i precyzja wykonania sprawiają, że te wyroby chętnie stosowane są w przemyśle. Stają się częścią wyposażenia ekip budowlanych i serwisowych. Przydają się w czasie prac na obiektach przemysłowych.

Drabiny i meble aluminiowe stają się też wyborem prywatnych użytkowników. Składane i lekkie drabiny znajdą zastosowanie w ogrodzie czy mieszkaniu. Z kolei krzesła aluminiowe mają opinię trwałych i odpornych na czynniki atmosferyczne.

Produkty Drabex - cennik i katalog wyrobów

Do najpopularniejszych produktów wykonywanych w tej firmie należą drabiny Drabex. Opinie zbierane od użytkowników potwierdzają ich funkcjonalność i wysoką jakość. Dodatkowo katalog produktów obejmuje lekkie rusztowania aluminiowe i ich akcesoria, schody czy konstrukcje specjalne. 

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.