Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Frezy Dremel

Produkty 1-32 z 36

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Frezy firmy Dremel to zdecydowany lider w swojej kategorii. Zapewniają bezproblemową pracę przy rzeźbieniu i grawerowaniu materiałów płaskich i opływowych. Stanowią naturalny wybór dla osób planujących obróbkę wielu różnych materiałów. Od samego początku swojej działalności zaopatruje majsterkowiczów z różnych stron świata. Jej produkty cechują się dzięki temu najwyższą jakością wykonania. Potwierdza to zadowolenie klientów, którzy wracają po kolejne produkty. Frezy Dremel to podstawowe akcesoria każdej osoby, która chce obrabiać materiały. Problemu nie będzie stanowiło kształtowanie, rzeźbienie czy grawerowanie. Frezy umożliwiają również drążenie, dłutowanie czy inkrustowanie. Podobnie rzecz ma się z wykonywaniem żłobień czy gwintowanych otworów. Frezowanie z wolnej ręki także stanie się możliwe.

Różnorodność frezów pozwoli każdemu znaleźć model odpowiedni dla jego potrzeb. Oferowane są frezy o różnych wariantach i rozmiarach, przeznaczone do różnych prac. Możliwy jest zakup pojedynczych frezów, a także ich zestawu. W sprzedaży dostępne są także różne modele frezarek. Zakup wszystkich akcesoriów w ramach jednej marki zapewni bezproblemową pracę. Osoba tak zaopatrzona bez problemu może frezować krawędzie, narożniki, zamki i litery. W ten sposób można stworzyć autorskie wzory, które zamieści się na różnych powierzchniach.

Przed zakupem warto rozeznać się, z jaką powierzchnią planuje się pracować oraz co chce się zrobić. Każdy frez posiada opis zakresu prac, do jakich może zostać wykorzystany. Dobrze jest sprawdzić, czy wybrany frez posłuży nam do wszystkich zadań, czy też lepiej zaopatrzyć się w więcej modeli. Nie należy też ignorować informacji na temat ich średnic, ponieważ tylko w ten sposób nie narazimy się na niechciane efekty. Przy spełnieniu tych warunków bez problemu wybierze się odpowiednie frezy. Dokładniejszego omówienia wymagają frezy do drewna oraz frezy do metalu, ponieważ to spośród nich wybierają klienci.

Dremel frezy do drewna

Frezy do drewna Dremel sprawdzają się idealnie przy pracach takich jak obróbka twardego drewna i miękkiego drewna. Świetnie radzą sobie również z innymi materiałami, wśród których można wymienić płyty wiórowe i płyty drewnopochodne. Perfekcyjnie sprawdzają się również podczas pracy z takimi materiałami jak węgiel, pleksi, guma czy laminat. Powstają z węglika wolframu, dzięki czemu posiadają odpowiednią twardość i wytrzymałość, potrzebną przy pracy z materiałem.

Dremel frezy do metalu

Frezy do metalu Dremel sprawdzają się idealnie przy obróbce stali hartowanej, stali nierdzewnej, żeliwa oraz metali nieżelaznych. Świetnie nadają się także przy pracy z innymi twardymi materiałami, takimi jak ceramika wypalana, tworzywa sztuczne czy twardego drewna. Przygotowane zostały z węglika wolframu, dzięki czemu zachowują twardość i wytrzymałość, potrzebną do nadawania kształtów, wygładzania oraz usuwania materiału.

Dremel frezy diamentowe

Frezy diamentowe Dremel są przystosowane do precyzyjnej pracy z twardymi materiałami. Swoją nazwę zawdzięczają cząsteczkami diamentów umieszczonymi na końcówka. Zazwyczaj można ich używać do cięcia, grawerowania, rzeźbienia, poprawiania i wykańczania. Sprawdzają się wtedy przy obróbce takich materiałów jak drewno, szkło, ceramika, stal hartowana czy kamienie półszlachetne. Niektóre warianty powstały jednak z myślą o wierceniu małych otworów. Wtedy należy używać ich tylko podczas pracy ze szkłem.