Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Dynabrade

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Firma powstała w 1969 roku i od początku działalności skupiła się na tworzeniu narzędzi ściernych. Kierując się zasadą trwałego rozwoju i wsłuchiwania w oczekiwania klientów, nieustannie rozwijała swój katalog produktów. Dzięki dobrym opiniom i wykwalifikowanej załodze dziś Dynabrade jest liderem w swojej branży.

Obecnie Dynabrade jest częścią koncernu Bosch. Siedziba firmy znajduje się w Nowym Jorku, tymczasem sercem jest centrala obsługi klienta w Luksemburgu. Dynabrade korzysta z sieci autoryzowanych dostawców, którzy dbają także o serwis i naprawy gwarancyjne. Ciekawostką jest możliwość wykonania prezentacji narzędzi na życzenie klientów.

Asortyment i zalety narzędzi Dynabrade

W katalogu produktów Dynabrade można znaleźć przede wszystkim narzędzia do polerowania i szlifowania różnych materiałów. Dobre opinie zbierają zwłaszcza ręczne szlifierki trzpieniowe i pasowe, a także wiele wariantów szlifierek kątowych. Sporą część asortymentu stanowią narzędzia do prac lakierniczych. Pneumatyczne precyzyjne szlifierki oscylacyjne czy szlifierki do agresywnego szlifowania to jeden z najpopularniejszych narzędzi z logo Dynabrade. Zbierają doskonałe opinie głównie z uwagi na sporą trwałość i ergonomiczne kształty obudowy.

Zastosowanie narzędzi Dynabrade

Narzędzia z katalogu Dynabrade znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Najczęściej używane są w budownictwie i warsztatach zajmujących się  pracami precyzyjnymi z trudnymi materiałami. Dobrymi opiniami cieszą się także narzędzia dedykowane dla warsztatów lakierniczych. Zarówno specjalne przecinaki do prac blacharskich, jak i oscylacyjne szlifierki lakiernicze cenione są za jakość popartą wieloletnią gwarancją.