Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Evolution

Firma Evolution jest jednym z najszybciej rozwijających się producentów narzędzi i elektronarzędzi do cięcia. Została założona w 1992 roku w Sheffield w Wielkiej Brytanii. Przez ponad dwadzieścia lat działalności inżynierowie firmy Evolution opracowali innowacyjny system cięcia na sucho. Dzięki temu firmowane przez Evolution narzędzia należą do najlepszych na świecie w tej dziedzinie.

Brytyjska firma zajęła się także rozwojem dystrybucji swoich produktów. Obecnie sieć punktów w których odbywa się sprzedaż i serwis obejmuje ponad trzydzieści krajów. Także w naszym kraju funkcjonuje Evolution sklep internetowy, w którym można łatwo zarejestrować gwarancję i skorzystać z serwisu.

Katalog produktów Evolution

Narzędzia firmy Evolution sprawdzają się przede wszystkim podczas prac związanych z cięciem materiałów. Należą do nich elektronarzędzia i akcesoria Evolution. Sklep firmowy obejmuje kilkadziesiąt wariantów wiertarek, pilarek i szlifierek. Znajdują się tu także wiertła i tarcze do cięcia, w jakie wyposażone są narzędzia Evolution. Opinie o produktach często podkreślają ich wysoką jakość. Dodatkowo logo Evolution znajduje się na kilku typach pomp.

Zastosowanie dla narzędzi Evolution

Dla ułatwienia wyboru konsumentom, narzędzia Evolution podzielono na trzy linie produktów. Narzędzia z niebieskimi elementami przeznaczone są do obróbki stali. Przydadzą się w serwisie i pracach produkcyjnych związanych z tym materiałem. Pomarańczowy kolor zarezerwowany jest dla narzędzi przeznaczonych do prac budowlanych. Katalog narzędzi obejmuje także narzędzia do użytku domowego. Sprzęt dla prywatnych użytkowników ma kolor zielony, a promocyjne ceny i długotrwała gwarancja wpływa na pochlebne opinie na temat tej linii Evolution.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.