Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Facom

Historia firmy Facom zaczyna się w 1918 roku, kiedy w centrum Paryża powstał zakład produkcyjny. Pierwszym wyrobem okazał się klucz nastawny. Z biegiem czasu katalog produktów wzbogacano o nowe narzędzia ręczne, aż rozbudował się do ponad 10 tysięcy wyrobów. Wszystkie cechują się wysoką jakością i są objęte długotrwałą gwarancją.

Historia francuskiej firmy zakończyła się po niemal stu latach od powstania. W 2017 roku została przejęta przez koncern Stanley Black & Decker i rozwiązana. Jednak narzędzia Facom nadal są produkowane, korzystając z dobrych opinii klientów. Ułatwia to naprawy gwarancyjne i serwis także na terenie naszego kraju.

Narzędzia dostępne w katalogu Facom

Od początku działalności nie zmienił się profil działalności firmy Facom. Narzędzia ręczne to główna gałąź jej produkcji. W katalogu produktów można znaleźć podstawowe narzędzia, będące na wyposażeniu każdej skrzynki serwisowej. Dobre opinie zbierają śrubokręty izolowane albo klucze oczkowe i płaskie. Logo Facom to gwarancja jakości takich narzędzi jak grzechotki czy klucze nastawne.

Także bardziej specjalistyczne narzędzia możemy znaleźć w katalogu Facom. Sklep firmowy oferuje między innymi narzędzia do obcinania końcówek w przewodach, czy uniwersalne mierniki napięcia prądu.

Zastosowanie produktów Facom

Liczne promocje i wyprzedaże sprawiają, że narzędzia Facom znajdują zainteresowanie przede wszystkim wśród prywatnych użytkowników. Panują opinie, że narzędzia mają przystępne ceny w porównaniu do ich jakości. Dzięki temu na wyposażeniu warsztatu majsterkowicza mogą przetrwać wiele lat.

Także w przemyśle znajdują zastosowanie narzędzia Facom. Opinie o profesjonalnym i trwałym wykonaniu docierają przede wszystkim od ekip serwisowych i elektryków. Godne uwagi są także skrzynie i torby na narzędzia Facom.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.