Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Tarcze Festool

Produkty 1-32 z 87

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Szybka i wydajna praca elektronarzędzi możliwa jest tylko przy zastosowaniu właściwych akcesoriów. Tarcze Festool to wyroby przystosowane do elektronarzędzi od tego producenta. Są zróżnicowane pod względem formy i wielkości, dzięki czemu można stosować je do cięcia różnych materiałów. Nawet tarcza do drewna Festool może być w wielu wariantach rozmiarowych oraz kilku kształtach.

Przed wyborem produktów Festool z tej grupy, należy zastanowić się, do jakich prac będą przydatne. Najpopularniejszym wariantem jest tarcza Festool 160 przeznaczona do cięcia drewna i płyt drewnopochodnych. Tarcze do drewna Festool dostępne są w kilku wariantach i różnią się głównie kształtem i wielkością zębów. Tarcze o długich zębach przydają się podczas cięcia twardych materiałów. Drobne ząbki charakteryzują głównie tarcze do zagłębiarki Festool. Inną formę ma tworzona przez Festool tarcza do laminatu. Te akcesoria wykorzystywane są we frezarkach Festool i mają za zadanie skrawanie powierzchni tworzyw sztucznych czy materiałów mineralnych.

Dlaczego warto sięgnąć po tarcze Festool?

Każda tarcza Festool 160 czy tarcza do zagłębiarki Festool wykonane są z dbałością o jakość. Do produkcji użyto wysokiej klasy materiałów dostosowanych do charakteru pracy. Dzięki temu tarcze Festool zapewniają operatorowi długotrwałą pracę. Niski poziom zużycia tarcz wpływa na niższe koszty pracy, a także zapewnia sporą wydajność. Dodatkowo wszystkie tarcze Festool mają dokładne regularne wymiary, które pasują do uchwytów elektronarzędzi od tego producenta.