Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Ukośnice Festool

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

W pracach stolarskich i warsztatowych wymagane jest precyzyjne cięcie elementów konstrukcyjnych. Przy obróbce drewna czy profili aluminiowych, przydatne będą ukośnice Festool. W tej grupie produktów znajdują się piły ukośnice Festool, wyposażone w obrotowe tarcze zębate. Napędzane solidnym i mocnym silnikiem elektrycznym, ułatwiają cięcie nawet bardzo twardych materiałów. Wysoka cena ukośnicy Festool i specjalistyczne zastosowanie wpływają na znikome zainteresowanie prywatnych użytkowników. Po narzędzia Festool z tej kategorii sięgają głównie profesjonalne przedsiębiorstwa.

Najważniejszą zaletą, jaką cechuje się ukośnica Festool, jest możliwość cięcia pod kątem. Każde urządzenie wyposażono w dokładną regulację kąta cięcia. Dzięki temu spod tarczy zębatej urządzeń Festool wychodzą elementy o dokładnych i powtarzalnych wymiarach. Profesjonalna ukośnica Festool pozwala na przecinanie wyrobów nawet o sporej szerokości. Osłony i zabezpieczenia pozwalają na bezpieczną pracę z piłami ukośnicami Festool.

Ukośnica Festool używana przez długi czas - czy warto kupić?

Wysoka jakość i cena ukośnicy Festool sprawiają, że nie każdy może pozwolić sobie na zakup tego urządzenia. Zwłaszcza jeśli piła ukośnica Festool ma służyć do prac amatorskich. Szansy można szukać w promocjach Festool na elektronarzędzia. Często alternatywą staje się Festool ukośnica używana. Produkty Festool znane są z dokładnego wykonania i wysokiej jakości zastosowanych materiałów. W związku z tym zakup używanego urządzenia z pewnego źródła moża być szansą na urozmaicenie warsztatu.