KALKULATOR  RAT

Wyrzynarki Festool

Budowa konstrukcji drewnianych często wymaga wykonania precyzyjnego cięcia. W tym celu warto sięgnąć po profesjonalne wyrzynarki Festool. Urządzenia wyposażone zostały w gniazdo na krótki brzeszczot z zębami. Ten wymienny element poruszając się w górę i dół w osi pionowej elektronarzędzia Festool szybko i skutecznie wykonują cięcia. Taka konstrukcja sprawia, że wyrzynarki Festool mogą wykonywać cięcia po liniach krzywych. Brzeszczot jest w stanie wyciąć nawet okrągły otwór o małej średnicy wewnątrz deski lub płyty.

Każda wyrzynarka Festool jest urządzeniem o uniwersalnym zastosowaniu. W zależności od wielkości i kształtu wymiennego brzeszczotu wyrzynarka Festool może ciąć drewno, płyty drewnopochodne, a także tworzywo sztuczne, aluminium czy mineralne materiały budowlane. Podobnie do innych narzędzi Festool wyrzynarka charakteryzuje się lekką obudową i intuicyjnym sterowaniem.

Wyrzynarka Festool - jak wybrać?

W tej kategorii produktów Festool można znaleźć urządzenia o zróżnicowanym kształcie i wielkości. Przed wyborem warto zastanowić się, do czego najczęściej będzie wykorzystywane narzędzie Festool. Niewielka ręczna wyrzynarka Festool o małej mocy sprawdzi się przy w użytku domowym. Wyrzynarka Festool z OLX lub profesjonalnego sklepu z narzędziami posłuży do reperacji drewnianych części małej architektury ogrodowej. Przyda się też do drobnych prac remontowych wewnątrz domu. Z kolei mocniejsza Festool wyrzynarka pozwoli na realizację wymagających prac warsztatowych.

Produkty 3

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
  1. Festool Wyrzynarka akumulatorowa PSC 420 EB-Basic-Promo 2021 CARVEX

    Wydłużony czas realizacji
  2. Festool Wyrzynarka akumulatorowa PSBC 420 EB-Basic-Promo 2021 CARVEX

    Wydłużony czas realizacji
  3. Wyrzynarka wahadłowa Festool CARVEX PSB 420 EBQ-Set
    W magazynie

Produkty 3

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka