KALKULATOR  RAT

Zagłębiarki Festool

Cięcie elementów drewnianych to jeden z podstawowych sposobów na ich obróbkę. Do precyzyjnych prac i dokładnego cięcia przydatna będzie Festool zagłębiarka. W tej grupie znajdują się elektronarzędzia potrzebne do dokładnego cięcia drewna i płyt meblowych. Urządzenia Festool sprawdzają się głównie w branży stolarskiej, ciesielskiej, a także podczas prac budowlanych związanych z wykańczaniem wnętrz. Osoby, które interesuje precyzyjna i niezwykle profesjonalna zagłębiarka Festool, cena tego produktu powinna mieć znaczenie drugorzędne.

Narzędzia Festool charakteryzują się precyzją pracy i wieloma możliwościami regulacji. Każda produkowana przez Festool zagłębiarka wyposażona jest w system regulacji kąta cięcia i głębokości. Często w zestawie można dodatkowo znaleźć szyny prowadzące, czy adapter do odciągu. Większość produktów Festool z tej grupy to narzędzia zasilane prądem sieciowym. Popularna jest także akumulatorowa zagłębiarka Festool. Ceną zastosowania akumulatora często jest nieco mniejsza moc urządzenia. 

Zagłębiarki Festool używane przez lata

Biorąc pod uwagę jakość elektronarzędzi Festool, nie może dziwić ich popularność na rynku wtórnym. W internecie można znaleźć sporo ogłoszeń o treści: zagłębiarka Festool sprzedam. Także na popularnych portalach aukcyjnych jest wiele ogłoszeń, których przedmiotem stała się zagłębiarka Festool. OLX, Allegro czy portale lokalne często goszczą takie ogłoszenia. Inne miejsce, w którym może znaleźć się dobrej jakości zagłębiarka Festool to lombard czy serwis z punktem sprzedaży używanych narzędzi.

Produkty 12

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Zagłębiarka akumulatorowa TSC 55 KEBI-Plus/XL-FS Festool
  W magazynie
 2. Zagłębiarka akumulatorowa TSC 55 KEBI-Plus/XL Festool
  W magazynie
 3. Zagłębiarka akumulatorowa TSC 55 KEB-Basic Festool
  W magazynie
 4. Zagłębiarka TS 55 FQ-Plus-FS Festool

  Wydłużony czas realizacji
 5. Zagłębiarka TS 55 FQ-Plus Festool

  Wydłużony czas realizacji
 6. Zagłębiarka TS 55 FEBQ-Plus-FS Festool
  W magazynie
 7. Zagłębiarka TS 55 FEBQ-Plus Festool
  W magazynie
 8. Zagłębiarka TS 55 REBQ-Plus-FS Festool

  Wydłużony czas realizacji
 9. Zagłębiarka TS 55 RQ-Plus Festool

  Wydłużony czas realizacji
 10. Zagłębiarka TS 55 REBQ-Plus Festool

  Wydłużony czas realizacji
 11. Zagłębiarka akumulatorowa TSC 55 TSC 55 Li REB-Basic Festool

  Wydłużony czas realizacji

Produkty 12

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka