Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Odkurzacze Flex

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Odkurzacz przemysłowy Flex jest znacznie sprawniejszy niż odkurzacz przeznaczony do użytku domowego. Przeznaczeniem maszyn przemysłowych jest usuwanie trudnych zabrudzeń, z którymi nie radzi sobie mniej zaawansowany sprzęt. Odkurzacz Flex sprawdzi się podczas remontu i w miejscach wykonywania bardziej skomplikowanych prac budowlanych. Sprawdzi się także w zakładzie szlifierskim, hali produkcyjnej i zakładzie stolarskim.

Dlaczego warto wybrać odkurzacz przemysłowy Flex?

Jeśli chodzi o wyroby marki Flex, odkurzacz przemysłowy to najlepszy wybór. Urządzenia spod tego szyldu cechuje wysoka jakość. Modele Flex mają nie tylko dużą moc, ale także zintegrowany płaski filtr, przyłącze obrotowe do węża giętkiego, silnik z dmuchawą BYPASS, gniazdo wtykowe z automatycznym załączaniem, solidne papierowe worki i wiele więcej. Poznaj Flex - odkurzacz przemysłowy na miarę potrzeb firm budowlanych, które swoją pracą generują wiele pyłu i zanieczyszczeń. Klasa pyłu H jest wystarczająca do oczyszczenia powierzchni po wierceniu, cięciu, czy szlifowaniu. Solidny system jezdny zapewnia łatwy transport odkurzacza, a wykonanie gwarantuje większą żywotność urządzenia w warunkach narażenia sprzętu na zniszczenia.

Odkurzać Flex - nowy wymiar 

Jeśli chodzi o odkurzacze, sprzęt domowy i sprzęt dla profesjonalistów spełnia taką samą funkcję. Przede wszystkim oba typy urządzeń różni moc ssąca, która przekłada się na końcowy efekt. Odkurzacz przemysłowy Flex i inne modele dostępne dla przemysłu są ponadto bardziej odporne na awarie i przygotowane do usuwania trudnych zabrudzeń. Ważnym elementem wyposażenia odkurzaczy przemysłowych jest użycie filtrów wysokiej jakości, bez których profesjonalna praca nie byłaby możliwa. Możemy zatem być pewni, że odkurzacz przemysłowy jest w stanie poradzić sobie wszędzie tam, gdzie tradycyjny sprzęt by zawiódł.

Flex - odkurzacz przemysłowy wysokiej jakości

Jeśli szukasz sprawdzonego rozwiązania, Flex - odkurzacz przemysłowy to świetny pomysł na zakup do firmy, do domu i do warsztatu. Odkurzacz Flex posiada wiele części, które ułatwiają pracę. Ponadto zyskał uznanie wśród klientów, o czym świadczą dobre opinie. Liczne uchwyty, mechanizm jezdny i sygnalizacja napełnienia to tylko niektóre z części poszerzających jego funkcje. Odkurzacz przemysłowy Flex zyskał dobre opinie po części przez wysoką jakość filtrowania, a po części przez odporność za sprawą wykonanej z tworzywa sztucznego obudowy. Wiele lat doświadczenia w branży zapewnia firmie Flex dobre opinie wśród klientów i daje motywacje do tworzenia innowacyjnych produktów.