Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Heller

Firma Heller jest przykładem na to, że przejęcie przedsiębiorstwa przez większy zagraniczny koncern wcale nie musi być przyczyną kłopotów. Nazwa Heller pojawiła się już w 1928 roku, kiedy to w Niemczech rozpoczęto produkcję profesjonalnych wierteł użytkowych na skalę masową. Po kilku reorganizacjach i przenosinach ostatecznie siedzibą Heller stało się niemieckie miasto Dinklage.

Amerykański koncern ITW Inc przejął firmę w 2003 roku, doceniając jej fachowość i profesjonalizm. Już rok później koncern rozpoczął inwestycję, która doprowadziła do zwiększenia produkcji. Obecnie rocznie produkowanych jest kilkanaście milionów wierteł o różnym zastosowaniu. Firma zatrudnia ponad 150 pracowników, a wiele oddziałów za granicą, w tym w Polsce, ułatwia serwis i zgłaszanie napraw gwarancyjnych.

Katalog i zastosowanie dla produktów Heller

Firma Heller produkuje przede wszystkim wiertła specjalistyczne. Narzędzia podzielone są na cztery grupy, zgodnie z ich zastosowaniem. Z logo Heller pojawiają się wiertła do metalu, wiertła udarowe, wiertła do drewna, a także wiertła walcowe do betonu i kamienia. Dodatkowo Heller zajmuje się także tworzeniem specjalistycznych elektronarzędzi i akcesoriów.

Doskonałe opinie zbierają także systemy wierteł skręcanych, znajdujące się w katalogu firmy Heller. Dzięki nim możliwe jest modyfikowanie narzędzi do wiercenia i dostosowanie ich do aktualnych potrzeb. Dowolna modyfikacja w ramach jednego narzędzia w rzeczywistości daje bardzo uniwersalny sprzęt. Dobry system serwisowy i ciekawe promocje sprawiają, że narzędzia Heller cieszą się doskonałymi opiniami w firmach produkcyjnych.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.