Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Heller

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Firma Heller jest przykładem na to, że przejęcie przedsiębiorstwa przez większy zagraniczny koncern wcale nie musi być przyczyną kłopotów. Nazwa Heller pojawiła się już w 1928 roku, kiedy to w Niemczech rozpoczęto produkcję profesjonalnych wierteł użytkowych na skalę masową. Po kilku reorganizacjach i przenosinach ostatecznie siedzibą Heller stało się niemieckie miasto Dinklage.

Amerykański koncern ITW Inc przejął firmę w 2003 roku, doceniając jej fachowość i profesjonalizm. Już rok później koncern rozpoczął inwestycję, która doprowadziła do zwiększenia produkcji. Obecnie rocznie produkowanych jest kilkanaście milionów wierteł o różnym zastosowaniu. Firma zatrudnia ponad 150 pracowników, a wiele oddziałów za granicą, w tym w Polsce, ułatwia serwis i zgłaszanie napraw gwarancyjnych.

Katalog i zastosowanie dla produktów Heller

Firma Heller produkuje przede wszystkim wiertła specjalistyczne. Narzędzia podzielone są na cztery grupy, zgodnie z ich zastosowaniem. Z logo Heller pojawiają się wiertła do metalu, wiertła udarowe, wiertła do drewna, a także wiertła walcowe do betonu i kamienia. Dodatkowo Heller zajmuje się także tworzeniem specjalistycznych elektronarzędzi i akcesoriów.

Doskonałe opinie zbierają także systemy wierteł skręcanych, znajdujące się w katalogu firmy Heller. Dzięki nim możliwe jest modyfikowanie narzędzi do wiercenia i dostosowanie ich do aktualnych potrzeb. Dowolna modyfikacja w ramach jednego narzędzia w rzeczywistości daje bardzo uniwersalny sprzęt. Dobry system serwisowy i ciekawe promocje sprawiają, że narzędzia Heller cieszą się doskonałymi opiniami w firmach produkcyjnych.