Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Honsberg

Rozpoczęcie działalności firmy Honsberg datuje się na rok 1798, kiedy w niemieckiej miejscowości Remschei rozpoczęto produkcję brzeszczotów i pił. Od tej pory nieprzerwanie w halach produkcyjnych tworzone są produkty z logo Honsberg. Ponad dwieście lat tradycji i doświadczenie spowodowało, że narzędzia Honsberg należą do ścisłej światowej czołówki.

Ciągły rozwój i doskonalenie produkcji owocuje doskonałymi opiniami na całym świecie. Firma skupia się na dotarciu do wielu europejskich rynków, prowadząc szkolenia dla przedstawicieli i dystrybutorów. Dzięki temu Honsberg rozumie potrzeby klientów i dostosowuje do nich swoje wyroby. Narzędzia Honsberg cenione są za trwałość, żywotność, a także gwarancję wysokiej jakości.

Katalog narzędzi Honsberg

W okresie powojennym przez pewien czas firma zajęła się projektowaniem i produkcją zaawansowanych technologicznie obrabiarek. Opracowywano także kompleksowe linie produkcyjne. Po tym okresie produkty do obróbki drewna i metalu stały się główną dziedziną produkcji niemieckiej firmy. 

Narzędzia Honsberg można podzielić na dwie grupy. Należą do nich piły taśmowe i brzeszczoty maszynowe. Inżynierowie Honsberg opracowali kilka typów zębów tnących, które wpływają na szybsze cięcie określonych materiałów. Dzięki temu narzędzia można stosować do cięcia drewna i produktów drewnopochodnych, a także obróbki metali.

Zastosowanie narzędzi Honsberg

Siatka dystrybucji i długotrwała gwarancja sprawiają, że narzędzia trafiają do zakładów produkcyjnych działających w różnych branżach. Cenione są w nich za bezpieczeństwo pracy, wysoką wydajność i ogromne możliwości w cięciu materiałów.  Dla stałych odbiorców Honsberg przygotowuje promocje i zniżki na swoje wyroby.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.