Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Irwin

Firma Irwin została założona w 1885 roku w miasteczku Martinsville w amerykańskim stanie Ohio. Początkowo na dobre opinie o firmie wpłynęło wyprodukowanie pierwszego wiertła ślimakowego. W dalszych latach producent skupił się na tworzeniu akcesoriów do wiercenia i uchwytów do imadeł. Dzięki stałemu rozwojowi znakiem firmowym narzędzi Irwin stała się innowacja.

Dziś potrzeby klientów badają zespoły specjalistów Irwin, którzy na miejscu pracy oceniają, jakie narzędzie będzie w stanie zaradzić problemom użytkowników. Dzięki kooperacji ze Stanley Black & Decker możliwa jest dystrybucja produktów Irwin na cały świat. Docierają także do naszego kraju, gdzie klienci doceniają ich trwałość, a także łatwy serwis i realizację gwarancji.

Najpopularniejsze narzędzia z katalogu Irwin

Głównym kierunkiem produkcji, jaki wybrany został przez firmę Irwin, jest produkcja narzędzi do cięcia i wiercenia. Katalog zawiera kilkaset produktów, wśród których można znaleźć przede wszystkim profesjonalne wiertła do obróbki różnych materiałów. Asortyment obejmuje także piły ręczne Irwin. Narzędzia charakteryzują się niebieską kolorystyką uchwytów i żółtym logo.

Dobre opinie zbierają także szczypce i uchwyty. Wśród nich najpopularniejszym jest szczypiec blokujących Vise-Grip, który uznawany jest za flagowy produkt Irwin. W katalogu można znaleźć także narzędzia warsztatowe jak strugi, ściski czy imadła, a także inne akcesoria.

Gdzie będą potrzebne narzędzia Irwin?

Narzędzia Irwin znajdą zastosowanie w przemyśle i warsztatach produkcyjnych. Różnorodna oferta i liczne promocje sprawiają, że sprzęt wybierany jest przez profesjonalistów. Z kolei wysoka jakość i łatwa dostępność zachęca do zakupu prywatnych użytkowników do prac ogrodniczych czy majsterkowania.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.