Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Kress

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Firma Kress należy do liderów światowego rynku w dziedzinie produkcji elektronarzędzi, a szczególnie wiertarek. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1928 roku w niemieckim mieście Tübingen-Lustnau. W pierwszych latach zajmowano się w nim produkcją silników do agregatów prądotwórczych. Zwiększone zapotrzebowanie na ręczne elektronarzędzia sprawiło, że Kress skierował swoją uwagę w ich stronę.

Dziś w kilkudziesięciu krajach na świecie można kupić narzędzia Kress. Polska jest jednym z krajów, gdzie dociera sieć handlowa i serwis elektronarzędzi. Dzięki dbałości o detale i ciągłej inwestycji w innowacje Kress to gwarancja wysokiej jakości. Wpływ na to ma także fakt, że produkcja niemal wszystkich podzespołów zlokalizowana jest w jednym kraju - Niemczech.

Katalog narzędziowy Kress

Narzędzia Kress tworzone są z myślą o innowacjach i najwyższej jakości. Poddawane są surowym testom w firmowych laboratoriach badawczych. Dzięki temu produkowane są wydajne elektronarzędzia, a także akcesoria i części wymienne.

Kress to przede wszystkim wydajne wiertarki i młotowiertarki zasilane prądem sieciowym. Ich spora moc, innowacyjne rozwiązania technologiczne i ergonomiczne kształty zbierają dobre opinie u profesjonalistów z ekip budowlanych. Na uwagę zasługują także wkrętarki z magazynkiem do płyt gips-karton, czy szlifierki kątowe o sporej wydajności.

W asortymencie Kress znajduje się także linia narzędzi akumulatorowych. Na uwagę zasługują szczególnie mini wkrętarki z logo Kress. Serwis, liczne promocje i trzyletnia gwarancja na te artykuły sprawia, że chętnie wybierane są także do użytku domowego.