Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Lamello

Historia Lamello rozpoczęła się w Szwajcarii w 1944 roku, kiedy Herman Steiner założył sklep stolarski. Wobec rozwoju płyt wiórowych przemysłowiec szukał sposobu na łączenie tych płyt, co zaowocowało wynalezieniem systemu Lamello. Był to pierwszy na świecie opatentowany system, który zapewniał trwałe łączenie elementów pod różnym kątem.

Obecnie firma jest największym na świecie dostawcą systemów do łączenia płyt, a także narzędzi stolarskich. Swoje zakłady produkcyjne ma w kilku krajach Europy Zachodniej, a oddziały serwisowe i handlowe niemal na całym świecie. Dzięki oddziałowi Lamello Polska także w naszym kraju możliwa jest dystrybucja i serwis akcesoriów od tego producenta.

Zastosowanie narzędzi i katalog Lamello

W katalogu Lamello znajdują się produkty, które przeznaczone są przede wszystkim do branży stolarskiej.  Różnorodne elementy w kształcie listków umożliwiają wygodne i trwałe łączenie przede wszystkim przy tworzeniu mebli. Znajdują zastosowanie zarówno w dużych zakładach przemysłowych, jak i podczas prac amatorskich. 

Drugą gałęzią produkcji Lamello są specjalistyczne elektronarzędzia, które ułatwiają montaż akcesoriów. Logo Lamello to gwarancja jakości i funkcjonalności tych elementów. Znajduje się wśród nich także sprzęt, który ułatwia renowację elementów drewnianych. Dobre opinie zbierają precyzyjne szlifierki Lamello, a także ręczne narzędzia do systemów klejenia. Dobre opinie i promocje na akcesoria Lamello wpływają na zwiększenie zainteresowania tymi produktami na całym świecie. 

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.