Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Laserliner

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Marka Laserliner to jedna z linii produktów stworzonych przez przedsiębiorstwo UMAREX. Ta firma powstałą w Niemczech w mieście Arnsberg w roku 1972 jako producent broni. Ogromne doświadczenie w produkcji precyzyjnych elementów i podzespołów sprawiło, że wyroby UMAREX zdobyły uznanie w Niemczech i poza granicami kraju. Pozwoliło to rozwinąć działalność i zainwestować w produkcję precyzyjnych poziomic laserliner.

Obecnie produkty docierają do wielu krajów w Europie i na świecie, gdzie cenione są za dokładność pomiarową i innowacyjne rozwiązania. Produkty Laserliner można nabyć także w Polsce, a dzięki rozwiniętej sieci dystrybucji możliwy jest także łatwy serwis i usługi w ramach gwarancji producenta.

Zastosowanie i katalog produktów Laserliner

Dokładne i niezwykle precyzyjne poziomice to gałąź produkcji, którą można spotkać w sklepie Industria24. Liczne promocje obejmują przede wszystkim poziomice laserowe z elektronicznym wyświetlaczem. Umożliwiają one nie tylko pomiar kąta, ale także zmianę jednostek, czy ustawienia podczas wyrównywania poziomu obiektów. Laserliner to także niwelatory, czy dalmierze laserowe. Dobre opinie zbierają również wilgotnościomierze do materiałów, które umożliwiają ocenę wilgotności ścian w budownictwie.

Większość precyzyjnych narzędzi pomiarowych znajduje zastosowanie w zakładach produkcyjnych i w warsztatach rzemieślniczych. Trafiają także na wyposażenie profesjonalnych ekip budowlanych. Ten specjalistyczny sprzęt sporadycznie znajduje zainteresowanie wśród prywatnych majsterkowiczów.