Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Leica

Firma Leica rozpoczęła swoją działalność przed ponad stu laty w Niemczech w mieście Wetzlar. Na początku swojej działalności producent skoncentrował się na produkcji aparatów fotograficznych małoobrazkowych. Była to pierwsza firma na świecie, która uruchomiła przemysłową produkcję tych urządzeń. 

Wieloletnia specjalizacja i ciągły rozwój sprawił, że firma Leica nadal liczy się na światowych rynkach. Jej działalność skupia się obecnie na produkcji akcesoriów dla branży geodezyjnej i laboratoryjnej. Specjalistyczne artykuły docierają także do Polski, co wpływa na łatwość serwisowania w ramach gwarancji.

Katalog narzędzi Leica

Produkty z logo Leica nadal możemy znaleźć w branży fotograficznej. Niektóre modele telefonów komórkowych korzystają z obiektywów Leica. Sklep Industria24 oferuje jednak przede wszystkim narzędzia geodezyjne. Można znaleźć wśród nich lasery krzyżowe, lasery obrotowe, czy dalmierze. Dobre opinie zbierają także profesjonalne urządzenia pomiarowe wykorzystywane w przemyśle. Należy do nich tracker laserowy czy systemy sterowania maszynami.

Zastosowanie urządzeń geodezyjnych Leica

Liczne promocje na narzędzia Leica i ich wysoka jakość skłaniają do zakupu przede wszystkim przedstawicieli firm geodezyjnych. Narzędzia w szybki sposób są w stanie zmierzyć powierzchnie wewnątrz budynku, jak i przestrzenie otwarte. Znajdują zastosowanie także w profesjonalnych ekipach budowlanych.

Do przemysłu trafiają za to trackery laserowe Leica, które ułatwiają pomiar najbardziej skomplikowanych powierzchni. Sprawdzają się w precyzyjnych pracach z dużymi elementami, między innymi w zakładach lotniczych czy samochodowych. Do użytku prywatnego trafiają najczęściej dalmierze laserowe, mające opinie bardzo dokładnych i wytrzymałych.

 

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.