Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Lyra

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Firma Lyra to niemiecki producent, który od niemal 200 lat zajmuje się tworzeniem najwyższej jakości kredek i artykułów piśmienniczych. Dzięki pasji i zaangażowaniu dziś produkty Lyra uznawane są za jedne z najlepszych na świecie. Szukając nowych rynków zbytu, firma Lyra otwarła się także na przemysł, tworząc serię kredek i rysików technicznych Lyra. Obecnie produkty z wizerunkiem liry dostępne są w wielu krajach w Europie i na świecie. Wysoka jakość, łatwa dostawa i gwarancja wytrzymałości sprawiają, że kredki zbierają bardzo dobre opinie.

Asortyment i zastosowanie produktów Lyra

Produkty Lyra najczęściej można spotkać w sklepach papierniczych i magazynach dla artystów. Z ich wysokiej jakości korzystają profesjonalni twórcy, a także uczniowie. Jednak w sklepie Industria24 znajdują się produkty dedykowane przemysłowi. Należą do nich profesjonalne rysiki, które można wykorzystać podczas pracy z drewnem, metalem, ceramiką, a także szkłem. Sprawdzą się przede wszystkim w zakładach rzemieślniczych i stolarskich, oraz budowlanych.

Drugą gałęzią produkcji są kredki dla przemysłu. Trwałe wyroby sprawdzają się przede wszystkim podczas prac ręcznych z drewnem i płytami meblowymi. Dobre opinie docierają także z branży krawieckiej czy z zakładów zajmujących się tkaninami specjalnymi. W asortymencie Lyra można znaleźć także akcesoria do kredek. Liczne promocje i bogaty asortyment zachęcają do zakupu tych akcesoriów także małe zakłady i prywatnych majsterkowiczów.