KALKULATOR  RAT

Mafell

Historia firmy Mafell sięga końca XIX wieku, kiedy w niemieckiej miejscowości Fellbach rozpoczęto produkcję silników. Po dwóch dekadach producenci skierowali swoją uwagę na branżę ciesielską i Mafell cennik wzbogacił się o narzędzia do obróbki drewna. Obecnie fabryka Mafell znajduje się w Oberndorf-Lindenhof. Co ciekawe, produkcja niemal wszystkich podzespołów do narzędzi odbywa się na miejscu. Producent we własnym zakresie wykonuje wszystkie odlewy i mechanizmy, dlatego jest pewien jakości elektronarzędzi Mafell.

Cechą charakterystyczną firmy Mafell od początku była pogoń za innowacjami. Inżynierowie Mafell jako pierwsi na świecie stworzyli przenośną dłutownicę łańcuchową. Były to pierwsze opatentowane elektronarzędzia Mafell. Już w latach 60 ubiegłego wieku były przez Mafell używane odlewy magnezowe, lżejsze niż aluminiowe. Obecnie drogę innym producentom wskazują nowoczesne akumulatory Mafell. Dzięki innowacyjnemu podejściu, narzędzia z charakterystyczną czerwoną obudową znane są na całym świecie. Także w naszym kraju powstał oddział Mafell Polska.

Elektronarzędzia Mafell - używane przez lata


Urządzenia i elektronarzędzia Mafell to produkty skierowane głównie w stronę branży stolarskiej. Znajdują zastosowanie w zakładach meblarskich, ciesielskich lub w firmach wykończeniowych. Narzędzia Mafell używane są również do prac amatorskich. Dzięki łatwemu dostępowi do serwisu Mafell Polska sporo domowych majsterkowiczów decyduje się na te profesjonalne urządzenia.
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.