Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Nożyce do żywopłotu Makita

Produkty 1-32 z 56

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Będąc ogrodnikami amatorami, mamy do dyspozycji wiele narzędzi, które znacznie ułatwią i umilą nam naszą pracę w ogrodzie. Warto je mieć, ponieważ sprawiają one, że częściej mamy ochotę na zmiany, porządki i odpowiednią pielęgnację naszych roślin. Taki właśnie narzędziem są nożyce do żywopłotu Makita. Czym się charakteryzują i dlaczego warto je wybrać? Zapraszamy do naszego przewodnika po nożycach Makita. 

 

Nożyce do żywopłotu Makita – jak wyglądają i do czego służą?

Mając na myśli nożyce do żywopłotu Makita, mówimy o automatycznym, elektronarzędziu, który znacznie usprawnia nam prace w ogrodzie, zarówno przy roślinach rosnących przy ziemi i krzewach, jak i przy koronach drzew o cienkich gałęziach. Nożyce Makita cechują się głównie swoim niebieskim kolorem, a także trwałością wykonania i dostępnością części zamiennych. Firma Makita od lat chwali się niezawodnością swojego sprzętu, mówiąc o małym odsetku elektronarzędzi trafiających do serwisu na gwarancję. Jest to marka japońska, z niemiecką jakością, która jest niezwykle popularna wśród fachowców w Europie. Nożyce Makita są wybierane nie tylko przez amatorów, ale również osoby pracujące w ogrodach profesjonalnie. Często elektronarzędzia Makita możemy zauważyć, gdy są używane przez ogrodników, np. w zieleni miejskiej. 

 

Makita nożyce do żywopłotu, a ich rodzaje 

Makita nożyce do żywopłotu, jak wiele tego typu narzędzi dzielą się ze względu na ich rodzaj zasilania. Mamy do dyspozycji nożyce do żywopłotu akumulatorowe Makita, ale także elektryczne i spalinowe. Oczywiście te pierwsze pracują dzięki wcześniej naładowanemu akumulatorowi. Jest to model bardzo powszechny i często wybierany. Nożyce elektryczne do żywopłotu Makita posiadają przewód, który nieco ogranicza swój zasięg pracy, jednak sprzęt za to jest niezwykle lekki i poręczny, co jest bardzo ważne podczas przycinania. Nożyce do żywopłotu spalinowe Makita cechują się dużą mocą silnika. Czas pracy ogranicza w nich tylko posiadanie odpowiedniej ilości płynów eksploatacyjnych – paliwa i oleju. Nożyce Makita różnią się od siebie również długością ostrza. Możemy wybierać spośród teleskopowych i tych na rączce. Każde z nich charakteryzują się tym, że posiadają ergonomiczne rączki, zazwyczaj wygodny pas do przenoszenia, a także są lekkie i komfortowe w pracy. 

 

Nożyce do żywopłotu Makita – jaka jest ich cena i opinie?

Sprzęt typu nożyce do żywopłotu Makita posiada dobre opinie, a ich cena nie jest wygórowana. Można powiedzieć, że jest to średnia półka cenowa, a przykładowo na nożyce do żywopłotu elektryczne Makita wielu przydomowych ogrodników może sobie pozwolić. Ceny zaczynają się od około 290 złotych za nożyce elektryczne do żywopłotu Makita o mocy 230 V. Warto podkreślić także, że nożycami Makita możemy uzyskać na swoim krzewie upragnione kształty. Wystarczy nam odpowiednio gęsta roślina i tutorial w Internecie. Podsumowując, nożyce Makita są wartą uwagi inwestycją, szczególnie jeśli mamy w swoim ogrodzie spore pole do popisu w postaci krzewów i żywopłotów.