Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Radia Makita

Produkty 14

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Nic tak nie umila spędzania czasu wolnego czy też pracy, jak ulubiona muzyka. Musi ona płynąć jednak z dobrego urządzenia, takie jak na przykład radio Makita. Czym ono się charakteryzuje i jakie są jego największe zalety? Zapraszamy do lektury naszego przewodnika na ten temat. 

Radio budowlane Makita – kiedy można z niego korzystać?

Radio budowlane Makita jest wyprodukowane po to, by móc słuchać muzyki w ekstremalnych warunkach. Wszędzie tam, gdzie jest pył, brud i inne zanieczyszczenia powstające podczas wykańczania domu, czy mieszkania, ale nie tylko, radio Makita bluetooth będzie idealne. Dzieje się tak, ponieważ japońska firma Makita stawia na najwyższej jakości podzespoły i odporne na pył obudowy. Stąd też radia tego typu mogą być wykorzystywane podczas wszelkiego rodzaju robót. 

Jak działają? Tak jak inne radia, jednak są one bardziej zabudowane i posiadają więcej funkcji. Jedną z najbardziej podstawowych to radio z usb. Wiele z nich posiada bluetooth, by móc łączyć się z nimi poprzez telefon komórkowy. Aby dowiedzieć się, jak tego dokonać, warto wpisać w wyszukiwarkę hasło radio Makita instrukcja. 

Radio warsztatowe Makita, a opinie na jego temat 

Za sprawą ich dużej trwałości i niezawodności, radio warsztatowe Makita ma bardzo dobre opinie, szczególnie na forum dla budowlańców. Jak czytamy na forum, dźwięk płynący z głośników jest wysokiej jakości, a co najważniejsze – do radia można dokupić osobne, pasujące do niego głośniki i rozstawić je w kilku miejscach na budowie. Dodatkowo warto zastanowić się nad wersją radia z ładowarką lub akumulatorem. Ten drugi rodzaj pozwala na słuchanie muzyki jeszcze przed podłączeniem elektryczności na budowie. 

Radia mogą równie odbierać tylko fale radiowe, ale również odtwarzać muzykę z płyt CD, a także wcześniej już wspomnianych usb. Jest to niezwykle komfortowe rozwiązanie, ponieważ możemy nagrać na każdy dowolny przenośnik pamięci (pendrive) swoje ulubione utwory. Wybierając radio budowlane Makita, należy także pomyśleć nad tym, jakiej mocy wymagamy oraz tego, czy jest potrzebne nam nowy, czy używany sprzęt z usb.

Radio Makita cena w zależności od ich rodzaju 

Radio Makita cena w zależności od jego rodzaju, mimo tego czy jest ono nowe, czy używane nie traci na wartości. Przykładowo głośniki bluetooth Makita kosztują od 450 złotych, gdzie akcesorium te funkcjonuje podobnie do radia, z tym że nie odbiera on fali radiowych. Radio budowlane Makita używane można znaleźć na wielu aukcjach internetowych, a ze względu na to, że jest to bardzo dobrej jakości sprzęt, stale jest on na topie i będzie działał na długo. Kosztuje ono od 200 złotych (za dużej mocy radio używane), gdzie nowe radio Makita MR052 BODY akumulatorowy radioodbiornik FM/AM kosztuje już 230 złotych. Zatem niezależnie od stanu radia, jest ono przez cały czas na stałym poziomie. Mimo swojej trwałości ich cena jest niewysoka, co stanowi bardzo pomocną i wpływającą na komfort pracy inwestycję. Jak widać, warto mieć w swoim garażu, warsztacie, czy też na budowie Makita radio budowlane, które doskonale umila nam pracę.