Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Szlifierki kątowe Metabo

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Szlifierka kątowa Metabo to idealne narzędzie do obróbki różnych materiałów. Jest to narzędzie wysokiej jakości używane częściej przez profesjonalistów niż początkowych użytkowników. Jednak nawet w przydomowym warsztacie, to narzędzie świetnie się sprawdzi i zaskoczy wysoką jakością podczas pracy. Narzędzie jest wykorzystywane również przez pracowników z branży budowlanej. Do obróbki materiałów wykorzystuje się różne narzędzia. Jednym z nich jest szlifierka kątowa Metabo. Szlifierki kątowe mają wiele zastosowań. Najczęściej używane są do prac wykończeniowych lub detailingowych. Mogą również służyć do cięcia i szlifowania metalu lub innych twardych powierzchni. Szlifierka kątowa Metabo to narzędzie dla użytkowników profesjonalnych. Wysoka jakość wykonania i niezawodność to pożądane cechy. To właśnie one wyróżniają urządzenia spośród innych produktów. Niemiecka firma z niemal stuletnią historią jest liderem na rynku. Od początku swojego istnienia rozwijają funkcjonalność produkowanych przez siebie urządzeń. W ten sposób ma duży udział rozwijaniu elektronarzędzi w technologii akumulatorowej.

Metabo szlifierka kątowa

Metabo szlifierka kątowa jest wykonana z dużą precyzją. Wysoka jakość materiałów jest bardzo pożądana przez profesjonalnych użytkowników. Metabo spełnia te wymagania. Posiada również szereg usprawnień, które zwiększają komfort pracy. Jednym z nich jest autobalanser, którego przeznaczeniem jest eliminowanie drgań. Innym dodatkiem jest sprzęgło s-automatic, które chroni użytkownika przed urazami, jakie mogłyby powstać w razie zakleszczenia tarczy w materiale. Przydatny jest również włącznik, który zapobiega ponownemu uruchomieniu szlifierki, jeśli zasilanie powróci po nagłym przerwaniu przepływu prądu. Wielu na pewno zainteresuje również system szczotek węglowych, dzięki którym czas pracy szlifierki kątowej Metabo jest najdłuższy ze wszystkich dostępnych urządzeń na rynku. Szlifierka kątowa Metabo występuje w kilku wariantach. Może być zasilana energia z akumulatora. Jest to podstawowy wariant. Takie rozwiązanie jest wygodna do pracy w trudno dostępnych miejscach. Pozwala w bezpieczny sposób pracować nawet pod kątem 39°. Z kolei szlifierka kompaktowa to unikat na skalę światową. Szereg dodatkowych ulepszeń pozwala osiągać nieznaną wcześniej moc. Odpowiednio zaprojektowane osłony zapewniają poczucie bezpieczeństwa podczas pracy. Szlifierka kątowa jest urządzeniem wielofunkcyjnym. Nadaje się zarówno do cięcia metalu, jak i usuwania starej zaprawy klejowej. Zapewniają to wymienne przystawki, przeznaczone do różnych materiałów. Ceny przystawek są korzystne, a ich częsta wymiana podnosi komfort pracy. Dzięki wymiennym elementom przeznaczonym do pracy z różnymi rodzajami powierzchni narzędzie jest bardzo wielofunkcyjne. Praca ze szlifierką kątową wymaga wprawy i doświadczenia.

Szlifierka kątowa Metabo opinie

Szlifierka Kątowa Metabo ma bardzo dobre opinie wśród użytkowników profesjonalnych, którzy pracują z nią na co dzień. Pozwala im ona urzeczywistnić ich wizję, niezależnie od tego, z jakim materiałem pracują. Sprawdza się zarówno w rękach specjalistów, jak i pasjonatów. Cenione są jej wytrzymałość, odporność na przeciążenia i wydajność. Istotny jest również komfort użytkowania. Oprócz wspomnianego wcześniej autobalansera szlifierka posiada również niewielki obwód uchwytu. Wszystko to sprawia, że szlifierka kątowa Metabo ma lepsze opinie niż większość podobnych produktów