Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Parat

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Marka Parat to jedna z linii produktów tworzonych przez firmę Festool. Firma powstałą w 1925 roku w Niemczech i od początku swojej działalności zajmuje się tworzeniem elektronarzędzi i narzędzi do obróbki drewna. Marka Parat to urządzenia, które pomagają zachować miejsce pracy w większej czystości.

Dzięki temu, że Parat jest częścią międzynarodowej firmy, nie ma problemów z dotarciem do klientów. Narzędzia sprzedawane i serwisowane są dzięki rozbudowanej sieci handlowej. Wiele oddziałów na całym świecie sprawia, że serwis i naprawa w ramach gwarancji możliwe są także w Polsce.

Co znajduje się w katalogu produktów Parat?

Produkty Parat z charakterystycznym zielonkawym elementem na obudowie stosowane są przede wszystkim w przemyśle stolarskim. Używa się ich do czyszenia trocin powstałych w czasie pracy. Mogą być wykorzystywane także w budownictwie i warsztatach produkcyjnych. Sprawdzą się w miejscach, w których podczas pracy produkowana jest spora ilość drobnych odpadów.

W katalogu produktów Parat można znaleźć między innymi odkurzacze przemysłowe i separatory do odsysania pyłów. Znajdują się tu także pneumatyczne szlifierki z odciągiem o różnych końcówkach. Wszystkie urządzenia są kompatybilne ze sobą i można łączyć je w wybraną kompozycję.

Logo Parat to gwarancja trwałości i najwyższej jakości produktów. Dzięki temu zazwyczaj znajduje się w rękach specjalistów z ekip budowlanych i zakładów stolarskich. Promocje cenowe na asortyment i długa gwarancja wpływają na bardzo dobre opinie o tych produktach.