Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Perles

Marka Perles to znany międzynarodowy producent wysokiej jakości elektronarzędzi. Firma została założona w Szwajcarii w 1936 roku, kiedy to Rudolf Weber skonstruował pierwszy silnik elektryczny. Przez prawie dwadzieścia lat w fabrykach Perles tworzone były silniki. W 1970 roku przedsiębiorstwo zajęło się wykorzystywaniem silnika w budowie elektronarzędzi. W tym celu nawiązało współpracę ze słoweńską firmą Iskra. Po latach współpracy słoweński producent stał się głównym udziałowcem, przejął Perles i całą produkcję przeniósł na Słowenię. Nadal produkowane są jednak narzędzia, które zdobyły uznanie wśród użytkowników. Należy do nich między innymi wiertarka Perles, . Rozbudowana sieć sprzedaży i serwisu pozwala na dotarcie do wielu państw Europy i świata.

Zastosowanie i katalog produktów Perles

Logo producenta pojawia się na wielu elektronarzędziach wykorzystywanych w pracach warsztatowych. Cenione są przede wszystkim za dobrą jakość w porównaniu do niskiej ceny produktów. Najlepsze opinie zbiera niewątpliwie kultowa wiertarka Perles w kilku wariantach. Ceniona jest za niezwykłą trwałość i sporą moc silnika. Wśród elektronarzędzi można znaleźć także wiertarki przemysłowe i solidne szlifierki kątowe. Część urządzeń wyposażona jest w akumulatory, co ułatwia pracę w trudnych warunkach.

Narzędzia w ciemnoczerwonych obudowach znajdują zastosowanie przede wszystkim w warsztatach produkcyjnych i przemyśle. Wykorzystywane są także podczas prac w prywatnych warsztatach majsterkowicza. Łatwy serwis i długi okres gwarancji wpływają na dobre opinie wśród wielu tysięcy klientów.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.