Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

ProFit

Marka ProFit to jedna z linii produktów firmy Boorwerk BV. Historia tego znanego europejskiego producenta rozpoczęła się w 1929 roku w Amsterdamie. Pierwszy katalog produktów Profit zawierał wiertła przeznaczone dla zakładów przemysłowych. Po II Wojnie Światowej przedsiębiorstwo rozszerzyło nieco swoją działalność o elektronarzędzia. Wkrótce jednak oddało pole i obecnie wróciło do swoich korzeni oraz głównej specjalizacji.

Holenderska firma marką Profit zdobywa wiele państw Europy. Wysokiej jakości narzędzia są gwarancją trwałości i długiego użytkowania. Renomowani dystrybutorzy docierają także do Polski, gdzie już od lat cieszą się dobrymi opiniami.

Narzędzia Profit

W katalogu narzędzi Profit można znaleźć między innymi trwałe wiertła, dostępne w wariantach przeznaczonych do wiercenia w różnych materiałach. Najlepsze opinie zbierają jednak wielotarczowe piły otworowe z prowadnicą, czyli tak zwane otwornice. Te wiertła pozwalają na wycinanie otworów o dużych średnicach.

Gdzie mogą się przydać akcesoria Profit?

Profesjonalne wykonanie i wysoka jakość sprawiają, że narzędzia Profit stają się pożądanym towarem na rynku. Zabiegają o nie nie tylko zakłady produkcyjne i serwisy, gdzie ceniona jest ich trwałość. Często po sprzęt z logo Profit sięgają majsterkowicze i osoby zajmujące się remontami. Promocje na asortyment i trwałość produktów w domowych warunkach sprawiają, że zakup staje się bardzo korzystny.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.