KALKULATOR  RAT

Protool

Firma Protool została założona w Niemczech na początku lat 90 ubiegłego wieku. Początek działalności to głównie produkcja uniwersalnych wiertarek, szlifierek czy wyrzynarek. Protool podobnie do większości innych niemieckich producentów elektronarzędzi postawił na nowoczesne rozwiązania i wysoką jakość. Wpłynęło to na szybki rozwój firmy i już po kilku latach Protool sklep firmowy znajdował się także w naszym kraju. Oferta narzędzi trafiła do ponad czterdziestu krajów na świecie.

Wraz ze wzrostem zainteresowania i rozpoznawalności firmy Protool, cennik i asortyment zaczęły się wydłużać. Firma postawiła na produkcję narzędzi stolarskich i ciesielskich, tworząc kompleksowe rozwiązania. Dodatkowo w ofercie znalazły się wiertła Protool i części zamienne do narzędzi. W roku 2013 cała część produkcyjna Protool, serwis i sklepy firmowe zostały przejęte przez innego niemieckiego producenta Festool. Od tej pory produkty pojawiają się pod zielonkawym szyldem Festool Group.

Protool - cennik elektronarzędzi i akcesoriów
Do najpopularniejszych narzędzi firmowanych nazwą Protool należały mieszarki budowlane. Każdy Protool sklep miał na stanie właśnie te akcesoria. Wraz z biegiem czasu i rozwojem firmy, asortyment Protool, cennik i oferta sklepów kierowana była głównie do branży stolarskiej i ciesielskiej. Gdzie obecnie można jeszcze znaleźć narzędzia marki Protool? Allegro i inne serwisy aukcyjne nadal prezentują aukcje z tymi narzędziami. Są to jedynie elektronarzędzia używane Protool, części zamienne i akcesoria.

Produkty 10

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Wkładka antywyrwaniowa Protool SG-JSP/BSP
  W magazynie
 2. -14%
  Ssawka do szczelin Protool CN 36
  W magazynie
 3. -30%
  Uchwyt wiertarski z wieńcem zębatym Protool CC 16 - B 18
  Brak w magazynie
  Brak w magazynie
 4. -12%
  Adapter z gwintem wewnętrznym Protool MAi M14-5/8"-16 UNF
  W magazynie
 5. Adapter z gwintem zewnętrznym Protool MA M14-M14
  W magazynie
 6. Wybijak Protool RT-WD
  W magazynie
 7. Filtr do zasysania na mokro Protool WF-VCP 170/320
  W magazynie
 8. Filtry, worki filtrujące Protool FB-VCP 320 + L
  W magazynie
 9. -27%
  Worek filtrujący Protool FB-VCP 250 E
  Brak w magazynie
  Brak w magazynie
 10. Uchwyt szybkomocujący Protool O 1,5-13 mm/1/2" - 20 UNF
  Brak w magazynie
  Brak w magazynie

Produkty 10

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka