Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Robotoolz

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Firma RoboToolz została założona w 1991 roku w słynnej Dolinie Krzemowej w amerykańskim stanie Kalifornia. Jak wiele innych przedsiębiorstw ulokowanych w tym rejonie, zajmuje się nowoczesnymi technologiami. Robotoolz wykorzystuje je do tworzenia sprzętu geodezyjnego i pomiarowego. 

Firma jest częścią międzynarodowego koncernu Robert Bosch GmbH. Ułatwia jej to wprowadzenie produktów na wiele światowych rynków. Produkty cieszą się dobrymi opiniami także w Polsce. Dzięki systemowi dystrybucji i serwisu, klienci nie zostają sami w przypadku awarii sprzętu.

Katalog narzędzi Robotoolz i ich zastosowanie

Narzędzia Robotoolz to przede wszystkim sprzęt elektroniczny wykorzystujący wiązki laserowe. Różne konstrukcje urządzeń i ich skala rozbudowy wpływają na zróżnicowane zastosowanie. Sporą gamę produktów stanowią niwelatory laserowe i lasery wielowiązkowe. Wiązka laserowa znalazła także zastosowanie w dalmierzach. Narzędzia Robotoolz są uznawane za bardzo funkcjonalne i sprawiają, że prace pomiarowe stają się znacznie przyjemniejsze i trwają krócej. 

Produkty z logo Robotoolz trafiają głównie do rąk profesjonalistów. Przeznaczone są głównie do branży budowlanej. Służą tam między innymi do wykonywania pomiarów wewnątrz budynków. Mogą być wykorzystywane także w branży geodezyjnej czy w rolnictwie. Wysoka jakość narzędzi i opieka gwarancyjna wpływają na pochlebne opinie zadowolonych klientów.