Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Rocol

Początki firmy Rocol sięgają roku 1887 i są związane z żółtym olejem do smarowania, który nie powoduje korozji. To jego wynalezienie i znalezienie odbiorców w całej Europie stało się początkiem działalności firmy. Dziś przedsiębiorstwo jest częścią ogromnego koncernu Illinois Tool Works (ITW), który zajmuje się produkcją elementów złącznych i akcesoriów. Współpraca z takim potentatem pozwala dotrzeć z produktami Rocol do klientów na całym świecie. Ułatwia to zakup i użytkowanie najwyższej jakości chemii także w naszym kraju.

Katalog produktów Rocol i ich przeznaczenie

Firma Rocol dzięki specjalizacji i ciągłemu rozwojowi swoich produktów, stała się jednym z największych światowych dostawców smarów i olejów przemysłowych. Kilka linii produktów o różnym przeznaczeniu pozwala dotrzeć do wielu odbiorców. W katalogu Rocol znajdują się między innymi wydajne smary do łożysk, preparaty przeciwzatarciowe, czy smary do ręcznej obróbki powierzchni metalowych. Dobre opinie ma także linia produktów przeznaczona dla przemysłu lotniczego. Większość tych produktów wykorzystywana jest głównie w przemyśle ciężkim.

W niewielkich warsztatach rzemieślniczych, czy wśród prywatnych inwestorów może przydać się gama ręcznych środków do obróbki stali. W niewielkich aplikatorach znajdują się środki do gwintowania, rozwiercania i wiercenia, które zapobiegają szybkiemu zużyciu narzędzi. Logo Rocol na produktach to gwarancja wysokiej jakości. Warto sprawdzać asortyment sklepu Industria24, gdzie łatwo można trafić na promocję tych produktów. 

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.