Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Topcon

Firma Topcon to producent sprzętu optycznego, który powstał w Japonii w roku 1932. Początkowo producent zajmował się dostarczaniem urządzeń optycznych dla armii japońskiej. Po II Wojnie Światowej profil działalności uległ zmianie i producent skoncentrował się na tworzeniu urządzeń do użytku cywilnego. 

Ogromne doświadczenie w produkcji sprzętu optycznego i doskonała jakość urządzeń pozwoliły firmie Topcon utrzymać się na międzynarodowym rynku. Sieć dystrybucji mocno się rozrosła, docierając także do naszego kraju. Oddział Topcon Polska to sieć dostawców oferujących na terenie naszego kraju serwis i najnowsze produkty Topcon.

Produkty Topcon w przemyśle

W sklepie internetowym Industria24 można dostać produkty firmy Topcon dedykowane przemysłowi. Największą część asortymentu stanowią niwelatory optyczne i elektroniczne. Część z nich wyposażona została dodatkowo w akcesoria do prawidłowego i stabilnego ustawiania urządzenia. Te wyroby Topcon sprawdzają się przede wszystkim w budownictwie. Znajdują zastosowanie w pracach geodezyjnych na każdym etapie budowy. Mogą przydać się także w rolnictwie czy pracach leśnych. Wszystkie urządzenia obejmuje wieloletnia gwarancja i serwis Topcon.

Inne linie działalności Topcon

Poza produkcją akcesoriów przeznaczonych do branży budowlanej, Topcon rozwinęło swoją działalność także w innym kierunku. Dokładne produkty znalazły zastosowanie w branży optycznej i okulistyce. Nowoczesny i niezawodny sprzęt z logo Topcon trafia również do laboratoriów badawczych, gdzie wspiera rozwój nauki.

Produkty 2

na stronę
na stronę