Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Yato

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

W 1990 roku powstała firma Toya, która jest jednym z największych polskich producentów i dystrybutorów narzędzi ręcznych i warsztatowych. Yato to jedna z marek narzędzi sprzedawanych na rynkach europejskich i światowych. Firma stawia na trwałość swoich produktów, a także ich funkcjonalność. Dzięki dobrym opiniom klientów firma rozbudowała swoją bazę produkcyjną o kilka zakładów w Europie, a także w Chinach. W Polsce mieści się kilka centrów dystrybucyjnych i serwisowych Yato. Wrocław jest lokalizacją głównej siedziby przedsiębiorstwa. Sieć punktów sprzedaży i serwis Yato zapewnia szybkie naprawy w ramach gwarancji. To także pewność, że narzędzia z katalogu Yato dotrą do klienta już po kilku dniach od zamówienia.

Yato - gwarancja jakości i trwałości

Katalog produktowy zawiera kilka tysięcy produktów, w tym funkcjonalne Yato elektronarzędzia. Opinie o tych wyrobach pochodzą głównie od profesjonalnych użytkowników, ponieważ marka Yato dedykowana jest właśnie zawodowcom. Wpływa na to ich stylistyka i funkcjonalność, jaką cechują się młotki, nasadki czy Yato klucze. Opinie pochodzące od prywatnych użytkowników także wskazują na funkcjonalność i trwałość zwłaszcza wielozadaniowych ścisków i wsporników.

Narzędzia Yato - opinie i porównania

Często narzędzia Yato porównywane są z wyrobami od innych producentów. Użytkownicy szukający bitów i akcesoriów do wkrętarek zastanawiają się: Corona czy Yato? Z kolei w warsztatach i serwisach wybór kluczy oczkowych i płaskich może ograniczać się do pytania: Neo czy Yato? Warto wówczas wziąć pod uwagę nie tylko cenę produktów, ale także łatwy serwis i możliwość naprawy w ramach gwarancji. Może się okazać, że w tej sprawie asortyment Yato jest nie do przebicia.