Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Zircon

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

największym skupisku firm zajmujących się nowoczesnymi technologiami odnalazła swoje miejsce dzięki zaprojektowaniu wykrywacza do kołków. To urządzenie stało się kamieniem milowym wśród narzędzi i przebojem na rynkach międzynarodowych. Dzięki ciągłej inwestycji w innowacyjne technologie i dbałości o ergonomię, urządzenia Zircon szybko trafiły do wielu krajów. Dzięki sklepowi internetowemu Industria24 czujniki Zircon dostępne są także w Polsce. Rozbudowana sieć dystrybucji ułatwia serwis oraz naprawę tych urządzeń.

Katalog i zastosowanie narzędzi Zircon

Firma Zircon nie zmieniła profilu swojej działalności i nadal konsekwentnie rozwija ofertę ręcznych narzędzi elektronicznych. Należą do nich przede wszystkim wykrywacze drewna i metali w ścianach. Zasadą działania jest wykrywanie różnic w stanie skupienia poszczególnych materiałów. Dzięki temu bez specjalistycznych narzędzi można łatwo ocenić przebieg zbrojenia czy konstrukcji drewnianej wewnątrz ściany.

Innowacyjne urządzenia Zircon sprawdzają się przede wszystkim w branży budowlanej i remontowej. Wykorzystywane są przez ekipy monterskie i serwisowe. Sprawdzają się podczas wykonywania przewiertów przez ściany podczas budowy instalacji elektrycznych i teletechnicznych.