Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Zircon

największym skupisku firm zajmujących się nowoczesnymi technologiami odnalazła swoje miejsce dzięki zaprojektowaniu wykrywacza do kołków. To urządzenie stało się kamieniem milowym wśród narzędzi i przebojem na rynkach międzynarodowych. Dzięki ciągłej inwestycji w innowacyjne technologie i dbałości o ergonomię, urządzenia Zircon szybko trafiły do wielu krajów. Dzięki sklepowi internetowemu Industria24 czujniki Zircon dostępne są także w Polsce. Rozbudowana sieć dystrybucji ułatwia serwis oraz naprawę tych urządzeń.

Katalog i zastosowanie narzędzi Zircon

Firma Zircon nie zmieniła profilu swojej działalności i nadal konsekwentnie rozwija ofertę ręcznych narzędzi elektronicznych. Należą do nich przede wszystkim wykrywacze drewna i metali w ścianach. Zasadą działania jest wykrywanie różnic w stanie skupienia poszczególnych materiałów. Dzięki temu bez specjalistycznych narzędzi można łatwo ocenić przebieg zbrojenia czy konstrukcji drewnianej wewnątrz ściany.

Innowacyjne urządzenia Zircon sprawdzają się przede wszystkim w branży budowlanej i remontowej. Wykorzystywane są przez ekipy monterskie i serwisowe. Sprawdzają się podczas wykonywania przewiertów przez ściany podczas budowy instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.