Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Profesjonalny skrobak budowlany XSR-300 OLFA

SKU: XSR-300
EAN: 091511220063
Dane techniczne

- szer.100mm
- Nr SKU   XSR-300

Skrobak budowlany 1 szt.

134,88 zł brutto
Towar na magazynie Wysyłka w 24h
Dostępność Poniżej 3 sztuk na magazynie
Sprawdź ratę albo oblicz leasing dla firm

Narzędzie do prac związanych z przygotowaniem powierzchni w trakcie prac remontowo-budowlanych. Solidna konstrukcja umożliwia wyrównywanie i oczyszczanie ścian i podłóg z resztek starych okładzin, tynków, wylewek, starych powłok lakierowych czy kleju. Do skrobaka można zamontować szerokie, elastyczne ostrze BSF, wąskie i sztywne ostrze BS lub wzmocnione profesjonalne ostrze BS08 o grubości 0,8 mm z przeznaczeniem do szczególnie trudnych prac. Do narzędzia można montować również standardowe ostrze segmentowe LB o szerokości 18mm.
W zależności od potrzeb ostrze można montować w skrobaku stroną ostrą bądź tępą. Z uwagi na możliwość pobijania młotkiem wzmocniony został uchwyt ostrza i znalazł się w nim otwór na przypięcie smyczy lub linki dla celów bezpieczeństwa.
Uchwyt wykonany w żółto-czarnej stylistyce X-Design, będący kombinacją miększego, czarnego elastomeru i twardszego, żółtego kompozytu wypełnionego włóknem szklanym - o wyjątkowej trwałości i odporności na działanie rozpuszczalników, kwasów, olejów i smarów.
Do skrobaków dołączono wygodną i bezpieczną osłonę ostrza wykonaną z tworzywa sztucznego w firmowym żółtym kolorze.


 

Więcej informacji
Cena 134,88 zł
Dane techniczne

- szer.100mm
- Nr SKU   XSR-300

Producent Olfa
Zakres dostawy

Skrobak budowlany 1 szt.