KALKULATOR  RAT

Profesjonalny skrobak budowlany XSR-300 OLFA

134,88 zł Cena katalogowa 241.43
EAN: 091511220063
SKU: XSR-300
Dostępność: W magazynie

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 700 zł

Szybka realizacja

Dostawa nawet w 24h

Bogata oferta

Ponad 15000 produktów w katalogu

Profesjonalne doradztwo

Napisz lub zadzwoń do nas
Details

Opis:
Narzędzie do prac związanych z przygotowaniem powierzchni w trakcie prac remontowo-budowlanych. Solidna konstrukcja umożliwia wyrównywanie i oczyszczanie ścian i podłóg z resztek starych okładzin, tynków, wylewek, starych powłok lakierowych czy kleju. Do skrobaka można zamontować szerokie, elastyczne ostrze BSF, wąskie i sztywne ostrze BS lub wzmocnione profesjonalne ostrze BS08 o grubości 0,8 mm z przeznaczeniem do szczególnie trudnych prac. Do narzędzia można montować również standardowe ostrze segmentowe LB o szerokości 18mm.
W zależności od potrzeb ostrze można montować w skrobaku stroną ostrą bądź tępą. Z uwagi na możliwość pobijania młotkiem wzmocniony został uchwyt ostrza i znalazł się w nim otwór na przypięcie smyczy lub linki dla celów bezpieczeństwa.
Uchwyt wykonany w żółto-czarnej stylistyce X-Design, będący kombinacją miększego, czarnego elastomeru i twardszego, żółtego kompozytu wypełnionego włóknem szklanym - o wyjątkowej trwałości i odporności na działanie rozpuszczalników, kwasów, olejów i smarów.
Do skrobaków dołączono wygodną i bezpieczną osłonę ostrza wykonaną z tworzywa sztucznego w firmowym żółtym kolorze.


 

Więcej informacji
Więcej informacji
Nasza cena134,88 zł
Waga0.4000
ProducentOlfa
Short Description

Profesjonalny skrobak budowlany XSR-300 OLFA

Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: