Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Przecinarka ręczna SPEED-92 MAGNET z walizką RUBI

SKU: 14990 RUBI
EAN: 8413797149906
Dane techniczne

Długość cięcia - 92 cm
Wielkość płytki przy cięciu po przekątnej - 65x65 cm
Wysokość cięcia - 3-15 mm
Moc łamacza - 800 kg

Przecinarka ręczna SPEED-92 MAGNET z walizką RUBI

2 375,49 zł brutto
Towar na magazynie Wysyłka w 24h
Dostępność Poniżej 3 sztuk na magazynie
Sprawdź ratę albo oblicz leasing dla firm

Przecinarka ręczna SPEED-MAGNET jest przeznaczona do częstych cięć wszelkiego rodzaju płytek ceramicznych, dzięki czemu jest idealnym narzędziem dla glazurnika poszukującego narzędzia lekkiego i wszechstronnego dla najbardziej wymagających prac.
Przecinarki ręczne SPEED-MAGNET występują w trzech długościach 62, 72 i 92 cm oraz w wersjach z walizką lub bez. Idealnie nadają się do wykonywania cięć prostych jak i diagonalnych z zachowaniem najwyższej precyzji.


Przecinarki SPEED-MAGNET posiadają dwie prowadnice zapewniające lepszą widoczność linii cięcia i łamania. Ruchomy wózek ze stopką łamacza ułatwia wykonywania cięć pod kątem. Przymiar boczny do cięć seryjnych ze skalą milimetrową oraz nakładką do cięć 45º czynią z tej przecinarki wygodne i wszechstronne narzędzie wysokiej jakości.


Przecinarki SPEED-MAGNET wyróżniają się nowym systemem stopki łamacza, który umożliwia pracę jedną ręką. System MAGNET blokuje łamacz w górnej pozycji ułatwiając nacinanie płytki oraz poprawiając widoczność. Następnie poprzez prosty ruch drążka do góry opuszcza się stopkę łamacza, która może wywrzeć nacisk maksymalnie 800 kg zapewniając czyste i precyzyjne cięcie.


Wszystkie modele SPEED-MAGNET posiadają te same podpory przy podstawie podtrzymujące duże fragmenty płytek oraz dwie stalowe prowadnice chromowane i kalibrowane o średnicy 20 mm z powłoką antykorozyjną, które ułatwiają nacinanie i łamanie oraz zapewniają dużą żywotność całego narzędzia.


Jedną z cennych cech tej gamy przecinarek jest możliwość stosowania wymiennych noży tnących, dzięki czemu można je dobrać do różnych rodzajów materiałów, co przekłada się na ich większą żywotność. Przecinarka jest dostarczana z nożem 8 mm, ale można na niej stosować wszystkie noże z gamy RUBI (6, 8, 10, 18 i 22 mm.)

Więcej informacji
Cena 2 375,49 zł
Dane techniczne

Długość cięcia - 92 cm
Wielkość płytki przy cięciu po przekątnej - 65x65 cm
Wysokość cięcia - 3-15 mm
Moc łamacza - 800 kg

Producent Rubi
Zakres dostawy

Przecinarka ręczna SPEED-92 MAGNET z walizką RUBI