Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Skalpel Olfa AK-5

SKU: AK-5
EAN: 091511220018
Dane techniczne
- ostrze KB-5

- nóż
- 30 sztuk ostrzy zapasowych KB-5
- pojemnik/podstawka
- igła 1,6 mm o długości 20 mm

32,00 zł brutto
Towar na magazynie Wysyłka w 24h
Dostępność Poniżej 10 sztuk na magazynie
Sprawdź ratę albo oblicz leasing dla firm

Nóż do precyzyjnego cięcia papieru, foli, kartonu. Model AK-5 jest modyfikacją skalpela AK-3. Jego rękojeść została przedłużona do 14 cm / 2cm więcej/ i zyskała zakończenie w formie wygodnej szpatułki przydatnej np. do dociskania lub formowania drobnych elementów. Obsadka noża ma kwadratowy przekrój, zabezpieczający przed stoczeniem się noża ze stołu. Kształt ten pozwala również na pewne połączenie jej z nowym pojemnikiem na ostrza, i to na dwa sposoby. Pierwszy z nich to wsunięcie obsadki do prowadnicy wzdłuż boku pojemnika, wygodne do wspólnego przechowywania noża z ostrzami zapasowymi. Drugi sposób to wsunięcie obsadki prostopadle do pojemnika, dzięki czemu nabiera on charakteru wygodnego stojaczka. Metalowy zacisk pozwala na pewne unieruchomienie ostrza w uchwycie jak i łatwą jego wymianę; Ostrza KB-5 o szczególnie ostrym wierzchołku pozwalają na precyzyjne wycinanie detali; Opakowanie oprócz noża zawiera 30 ostrzy zapasowych w nowym pojemniku/ podstawce oraz przydatną przy różnego rodzaju pracach modelarskich, igłę o długości 20 mm i średnicy 1,6mm

Polecamy Jako podkład do cięcia polecamy maty OLFA serii CM o grubości 2mm. Oprócz wygodnego i dokładnego cięcia, zapewniają one ochronę stołu przed uszkodzeniem, a ostrza przed szybkim stępieniem.

Uwaga Ostrza marki OLFA są niezwykle ostre. Podczas cięcia i wymiany ostrza należy zachować szczególną ostrożność. Zużyte ostrza mogą być również niebezpieczne. Trzeba pamiętać aby przed ich wyrzuceniem odpowiednio je zabezpieczyć wykorzystując np. pojemniki, w których dostarczane są nowe ostrza lub odpowiednio je pakując. Noże i ostrza OLFA należy przechowywać w miejscach niedostępnych dla dzieci.

Więcej informacji
Cena 32,00 zł
Dane techniczne - ostrze KB-5
Producent Olfa
Zakres dostawy

- nóż
- 30 sztuk ostrzy zapasowych KB-5
- pojemnik/podstawka
- igła 1,6 mm o długości 20 mm