KALKULATOR  RAT

Szybka do gogli Uvex 9301 ultravision

38,00 zł
EAN: 4031101067810
SKU: 9301255
Dostępność: Wydłużony czas realizacji

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 700 zł

Szybka realizacja

Dostawa nawet w 24h

Bogata oferta

Ponad 15000 produktów w katalogu

Profesjonalne doradztwo

Napisz lub zadzwoń do nas
Details

Opis: Szybka do gogli ultravision 9301


Nie zaparowują po stronie wewnętrznej, natomiast strona zewnętrzna jest wyjątkowo odporna na zarysowania i działanie substancji chemicznych (uvex supravision excellence)


Szybka PC bezbarwna


Wymienna szybka obniża koszty eksploatacji.


Przy prasach rzemieślniczych, ślusarskich i szlifierskich może być potrzebna wymienna szybka Uvex ultravision. Szybka przeznaczona jest do gogli roboczych i  wykonana z tworzywa sztucznego o bardzo dobrych parametrach wytrzymałościowych. Możesz zamontować ja w miejscu zarysowanego lub zniszczonego elementu. Sprawdzi się szczególnie przy profesjonalnych pracach warsztatowych, jednak można użyć jej również przy pracach wokół domu. Dzięki możliwości wymiany na oryginalną szybkę ograniczysz koszty użytkowania gogli ochronnych. 


 


Uvex ultravision - szybka w opinii użytkowników


Na specjalistycznym forum szybki do gogli Uvex są oceniane przez użytkowników. Ten egzemplarz ceniony jest przede wszystkim przez osoby stale używające gogli i cenią w niej warstwę zapobiegającą zbieraniu się pary wodnej. Ponadto opinie o szybce do gogli Uvex potwierdzają jej odporność na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe związki chemiczne. Na wielu forach przeprowadzane są testy szybki do gogli Uvex, które potwierdzają ich wytrzymałość. 


 


Szybka do gogli Uvex - promocja w sklepie Industria24


Interesuje Cię nowa Uvex ultravision? Szybka oferowana jest w sklepie Industria24 w bardzo korzystnej cenie. Szybka do gogli Uvex niejednokrotnie objęta jest też promocją, dzięki czemu możesz nabyć ją jeszcze taniej. Produkty z naszej oferty możesz otrzymać już po 2 dniach od złożenia zamówienia dzięki szybkiej przesyłce kurierskiej. 

Więcej informacji
Więcej informacji
Nasza cena38,00 zł
Dane techniczne- PC bezbarwna/UV 2-1,
- supravision HC-AF
Waga0.1000
ProducentUvex
Short DescriptionSzybka do gogli Uvex 9301 ultravision
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: