Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Tarcza diamentowa nebula 230mm segment 10mm Makita

SKU: B-54025
EAN: 088381476522
Dane techniczne
Średnica tarczy: 230 mm
Średnica otworu tarczy: 22,23 mm
Wysokość segmentu: 10 mm
Szerokość segmentu: 2,4 mm
Zakres dostawy:
190,28 zł brutto
Brak towaru na magazynie
Dostępność Wydłużony czas realizacji
Sprawdź ratę albo oblicz leasing dla firm
Nebula to podstawowa linia tarcz ekonomicznych o doskonałej jakości, które, choć nie posiadają diamentowej siatki 3D, dzięki zastosowaniu segmentów spawanych laserowo nadal oferują korzystny stosunek jakości do ceny.

Odpowiednia do: betonu, betonu zbrojonego, cegły, wapienia, piaskowca drobnoziarnistego.

Konstrukcja segmentów: Makita posiada konstrukcję segmentów, które są tłoczone na zimno, a następnie utwardzane pod ogromnym ciśnieniem i w bardzo wysokiej temperaturze. Przed połączeniem z tarczą techniką spawania laserowego, każdy z nichprzechodzi szczegółową kontrolę pod względem jakości zgodnie z najwyższymi standardami, co zapewnia niezawodność działania, niezależnie od tego, czy stosuje się chłodzenie wodą czy nie. Tarcze Quasar mają 12 mm segmenty przeznaczone do całkowitego zużycia, a Comet 10 mm - segmenty schodkowe. Unikalna konstrukcja segmentów pozwala na zwiększenie przyspieszenia przy cięciu w fazie wstępnej, redukcję tarcia i znaczną poprawę chłodzenia.

Przymocowany na stałe metalowy czop: Wzmocniony czop środkowy tłumi drgania ostrza przy wykorzystaniu rdzenia wewnętrznego z miękkiego metalu, zmniejsza hałas podczas pracy i gwarantuje operatorowi niezrównaną jakość i łatwość cięcia. Stabilna tarcza tnie czysto i szybko, usuwając mniej materiału, co zwiększa jej żywotność.

System Cosmos: firma Makita prezentuje ‚uniwersalne’ podejście do wyboru tarcz. Zaawansowane spojenia segmentów pozwalają na najlepsze działanie przy większym zakresie obrabianych materiałów.
Więcej informacji
Cena 190,28 zł
Dane techniczne Średnica tarczy: 230 mm
Średnica otworu tarczy: 22,23 mm
Wysokość segmentu: 10 mm
Szerokość segmentu: 2,4 mm
Producent Makita
Zakres dostawy Zakres dostawy: