KALKULATOR  RAT

Zacisk szybkomocujący (2 szt.) 199826-6 Makita

248,99 zł Cena katalogowa 809.34
EAN: 088381541589
SKU: 199826-6
Dostępność: W magazynie

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 700 zł

Szybka realizacja

Dostawa nawet w 24h

Bogata oferta

Ponad 15000 produktów w katalogu

Profesjonalne doradztwo

Napisz lub zadzwoń do nas
Details

Opis:
- 2 ściski dźwigniowe wykonane w całości ze stali.
- W kształcie pająka mocującego dzięki czemu dopasowany jest do szyn prowadzących, wpustu i profili urządzenia.
- do bezpiecznego mocowania szyny prowadzącej.
- wkładany do dolnego wpustu
- zatrzask posiada mechanizm zapadkowy co sprawia, że ścisk nie odkręci się nawet przy dużych wibracjach.


 


Utrzymanie obrabianego elementu w wybranej pozycji jest kluczem do precyzyjnego wykonania pracy. To samo tyczy się akcesoriów pomocniczych. Dlatego zacisk szybkomocujący Makita jest narzędziem, które sprawdzi się w wielu zakładach pracy i w warsztatach. Są to ścieżki, którymi można zamocować wybrany element do blatu stołu, kozła, a także innej płaskiej powierzchni. W ten sposób prowadzenie pracy staje się łatwiejsze, a obróbka bardziej precyzyjna. Każdy zacisk szybkomocujący Makita waży kilogram, a maksymalny rozstaw między szczękami wynosi 190 mm. 


Prezentowany zestaw składa się z dwóch ścisków Makita 199826-6 o charakterystycznie wyprofilowanej główce. Jej budowa pozwala na wysunięcie ściska do wewnątrz szyny montażowej w listwach prowadzących. Zaletą narzędzia jest mechanizm zatrzaskowy, który okazuje się stabilniejszy od śrubowego. Nie tylko można szybciej uzyskać odpowiedni nacisk, ale także siła nie zmienia się pod wpływem drgań. Dzięki temu ścisk do szyny Makita utrzyma ja w wybranej pozycji pomimo drgań wywołanych przez pracującą maszynę. 


Zacisk szybkomocujący Makita charakteryzuje się solidną budową. Do jego produkcji zastosowano stal dobrej jakości, która została zabezpieczona przed korozją. Dodatkowo elementy są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także na skutki upadku. Także prosty mechanizm zapadkowy nie ulegnie uszkodzeniu przy wielokrotnym użytkowaniu, a nawet w przypadku jego zabrudzenia. Dzięki temu mechanizmy okazują się bardzo żywotne i na wiele lat zagoszczą w każdym warsztacie.  

Więcej informacji
Więcej informacji
Nasza cena248,99 zł
Dane techniczne- 1900 mm
Waga1.0000
ProducentMakita
Short Description

Zacisk szybkomocujący (2 szt.) 199826-6 Makita

Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: