Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Zacisk szybkomocujący (2 szt.) 199826-6 Makita

SKU: 199826-6
EAN: 088381541589
Dane techniczne
- 1900 mm

- Zacisk szybkomocujący 1 para (2 szt.)

288,17 zł brutto
Towar na magazynie Wysyłka w 24h
Dostępność Poniżej 10 sztuk na magazynie
Sprawdź ratę albo oblicz leasing dla firm

- 2 ściski dźwigniowe wykonane w całości ze stali.
- W kształcie pająka mocującego dzięki czemu dopasowany jest do szyn prowadzących, wpustu i profili urządzenia.
- do bezpiecznego mocowania szyny prowadzącej.
- wkładany do dolnego wpustu
- zatrzask posiada mechanizm zapadkowy co sprawia, że ścisk nie odkręci się nawet przy dużych wibracjach.


 


Utrzymanie obrabianego elementu w wybranej pozycji jest kluczem do precyzyjnego wykonania pracy. To samo tyczy się akcesoriów pomocniczych. Dlatego zacisk szybkomocujący Makita jest narzędziem, które sprawdzi się w wielu zakładach pracy i w warsztatach. Są to ścieżki, którymi można zamocować wybrany element do blatu stołu, kozła, a także innej płaskiej powierzchni. W ten sposób prowadzenie pracy staje się łatwiejsze, a obróbka bardziej precyzyjna. Każdy zacisk szybkomocujący Makita waży kilogram, a maksymalny rozstaw między szczękami wynosi 190 mm. 


Prezentowany zestaw składa się z dwóch ścisków Makita 199826-6 o charakterystycznie wyprofilowanej główce. Jej budowa pozwala na wysunięcie ściska do wewnątrz szyny montażowej w listwach prowadzących. Zaletą narzędzia jest mechanizm zatrzaskowy, który okazuje się stabilniejszy od śrubowego. Nie tylko można szybciej uzyskać odpowiedni nacisk, ale także siła nie zmienia się pod wpływem drgań. Dzięki temu ścisk do szyny Makita utrzyma ja w wybranej pozycji pomimo drgań wywołanych przez pracującą maszynę. 


Zacisk szybkomocujący Makita charakteryzuje się solidną budową. Do jego produkcji zastosowano stal dobrej jakości, która została zabezpieczona przed korozją. Dodatkowo elementy są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także na skutki upadku. Także prosty mechanizm zapadkowy nie ulegnie uszkodzeniu przy wielokrotnym użytkowaniu, a nawet w przypadku jego zabrudzenia. Dzięki temu mechanizmy okazują się bardzo żywotne i na wiele lat zagoszczą w każdym warsztacie.  

Więcej informacji
Cena 288,17 zł
Dane techniczne - 1900 mm
Producent Makita
Zakres dostawy

- Zacisk szybkomocujący 1 para (2 szt.)