Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Produkt wycofany ze sprzedaży, sprawdź produkty podobne

Wiertła MINIGRES są idealne do wiercenia w gresie, gresie porcelanowym, granicie i marmurze.
Wiertła dostępne w średnicach 6, 8, 10, 12 i 14 mm. Sprawdzają się doskonale podczas montażu akcesoriów i elementów dekoracyjnych.
Podczas wykonywania otworu np. pod gniazdka elektryczne, zaleca się przewiercenie jedynie płytki ceramicznej i dokończenie otworu w murze za pomocą wiertła widiowego.
Segment diamentowy jest połączony z rdzeniem wiertła przez spawanie laserowe.
Wiertła MINIGRES są przeznaczone do pracy z wiertarką elektryczną bez udaru i ZAWSZE muszą mieć zapewnione chłodzenie wodą.
Poprawne chłodzenie wierteł zapewnia stosowanie głowicy z gwintem 1/2" (ref. 04937) oraz łącznika obrotowego (ref. 50907).
Średnia trwałość wierteł MINIGRES to 40 otworów i ZAWSZE zależy od typu materiału i jego grubości, oraz odpowiedniego chłodzenia i użytkowania.
Wiertła MINIGRES mogą wykonywać otwory do 35 mm głębokości.
Wiertła MNIGRES nie posiadają bocznego otworu do pozbywania się cząstek materiału, więc przed wierceniem kolejnego otworu należy oczyścić wiertło.
Maksymalna szybkość robocza wiertła wynosi od 1200 obr/min.
Dla zapewnienia dobrego wykończenia otworu oraz trwałości wiertła nie należy przekraczać podanych wielkości obrotowych, ani nie wywierać nadmiernego nacisku na wiertło podczas pracy.

Więcej informacji
Cena 79,70 zł
Dane techniczne

Ø 6 mm

Producent Rubi
Zakres dostawy

Zapasowe wiertło MINIGRES Ø 6 mm RUBI